کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx پنج شنبه هشدار داد در برابر مدل های که پیش بینی نگران کننده را افزایش می دهد در coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

Birx در سخنرانی خود در کاخ سفید نشست خبری, با نام بردن از یک مطالعه اخیر در بریتانیا است که در اصل پیش بینی 500000 نفر می میرند از ویروس است و پس از تجدید نظر شده است به پیش بینی 20,000 مرگ و میر در انگلستان او گفت: این اطلاعات دولت جمع آوری می کند نشان می دهد که 20 درصد از جمعیت ایالات متحده خواهد بود شما با COVID-19, هشداردهنده پیش بینی است که می گویند ،

“هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه” Birx گفت.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ … واقعیت بر روی زمین که در آن ما می توانید ببینید که 60 تا 70 درصد از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت آلوده در بعد از 8 تا 12 هفته” Birx بعد ادامه داد.

Birx HIV/AIDS متخصص از وزارت امور خارجه بود که در آورده به هماهنگی دولت فدرال در پاسخ به coronavirus اشاره کرد که 19 از 50 ایالت آمریکا در حال نشان دادن مداوم سطح پایین coronavirus موارد با وجود گزارش های اولیه عفونت. این 19 متحده هر کدام کمتر از 200 موارد Birx گفت و هنوز در حال کار به طور فعال حاوی ویروس و نه کاهش آن.

“که تقریبا 40 درصد از کشور با فوق العاده پایین اعداد و آنها در حال تست” Birx گفت.

در همان زمان Birx در ادامه به افزایش نگرانی ها در مورد نیویورک مترو منطقه تبدیل شده است که کانون coronavirus موارد و حساب برای بیش از 50 درصد از موارد جدید بودن گزارش شده است.

Birx همچنین گفت که مقامات فدرال نگران Cook County, Ill., که شامل شیکاگو و شهرستان Wayne Mich که شامل دیترویت شدن نقاط به دلیل آنچه به نظر می رسد سریع گسترش COVID-19 در این شهرستان است.

Birx همچنین گفت که مقامات فدرال مطمئن شد در جلسه ای با نیویورک مقامات دولتی که از آنها استفاده نشده تخت ICU و بین 1000 و 2000 هواکش که نیست استفاده شده است. او واکنش منفی به گزارش مطبوعات در مورد بیمارستان ها در نظر فراموش-نمی-resuscitate, سفارشات, نشان می دهد بحث چنین خواهد جرقه های غیر ضروری ترس در میان آمریکایی ها.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ وضعیت در ایالات متحده در حال حاضر است که حکم این نوع از بحث” Birx گفت. “ما نیست و شواهد آن در حال حاضر.”

حتی پس از, گزارش از نیویورک را به تصویر کشیده بیمارستان ها وجود دارد که تاخت و تاز کردن با بیماران. دولت در حال حاضر در ساختمان سرریز بیمارستان در منهتن کنوانسیون به خانه غیر coronavirus بیماران و دو موقت بیمارستان نیز در حال راه اندازی به خانه بیماران در دولت است.

ایالات متحده در حال حاضر آگهی دنیا در تعداد coronavirus موارد با بیش از 82,000 آلوده آمریکایی و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست آمریکایی ها در سراسر کشور به عمل اجتماعی فاصله با اجتناب از میله, رستوران ها و غیر ضروری سفر. مقامات در کشورهای مختلف نیز دستور داد غیر ضروری کسب و کار بسته و یا اجرا تهاجمی تر stay-at-home سفارشات به عنوان آنها به دنبال جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im