هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک بن بست تلخ در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده پس از 15 ژوئن Galwan دره درگیری که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند و یک تایید نشده تعداد از سربازان کشته شدند.

در چند هفته گذشته دهها تن از قانونگذاران در سراسر راهرو هر دو در کف مجلس نمایندگان و سنا و خارج از کنگره را ستایش هند از جایگاه قوی در برابر چینی ها تلاش برای گرفتن هند سرزمین.

“من در چین برای پایان دادن به آن تجاوز نظامی. این درگیری تنها باید حل و فصل از طریق مسالمت آمیز” کنگره فرانک Pallone یکی از ارشد ترین دموکرات به قانونگذاران گفت که در کف مجلس نمایندگان آمریکا به دیگر نمایندگان مجلس در محکومیت اخیر چینی تجاوز همراه لاک در هند Ladakh منطقه است.

یک حامی قوی از هند و آمریکا رابطه Pallone موسس و روسای کنگره حزبی در هند و هندی-آمریکایی ها شده است یک عضو کنگره آمریکا از سال 1988.

در زمانی که وجود دارد این است که تلخ و شکاف سیاسی در واشنگتن DC با نفوذ قانونگذاران از هر دو جمهوریخواه و حزب دموکرات شده اند حمایت هند ایستادگی در برابر چین است.

“در ماه های منتهی به این برخورد به جمهوری خلق چین (PRC) ارتش انباشته 5000 سرباز در امتداد این مرز و که به وضوح به معنای ترسیم دیرینه اسکان مرز با زور و تجاوز” Pallone ادعا کرد.

حمایت هند در برابر چین آمده است در قالب توییت, عمومی, سخنرانی, مجلس نمایندگان و سنا طبقه نامه به نارندرا نخست وزیر و سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu و کنگره قطعنامه. چند قانونگذاران نیز ساخته شده یک تماس به Sandhu برای ابراز خشم و انزجار خود را در برابر چین است.

یک روز پیش Sandhu دریافت تماس از حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر از کلرادو به بیان تسلیت خود را در از دست دادن جان سربازان هندی در لاک.

“ایالات متحده-هند روابط گسترده و رو به رشد است و ما مورد بحث چگونه حیاتی همکاری بین کشورهای ما این است که برای مقابله با چالش های مشترک و تجاوز در منطقه و مسائل بر اساس قوانین بین المللی نظم در اقیانوس هند و آرام گفت:” گاردنر است که رئیس کمیته روابط خارجی سنا فرعی در شرق آسیا است.

Sandhu شده است که جلسه آمریکایی قانونگذاران عملا به صورت روزانه دریافت چندین کنگره و سناتورها ابراز حمایت قوی خود را به هند در برابر چین است.

“هند ساخته شده است آن را روشن و آن را نمی توان مورد آزار واقع شدند توسط پکن” سناتور مارکو روبیو گفت: پس از تماس با Sandhu.

سناتور ریک اسکات هفته پیش نوشت: نخست وزیر مودی به ستایش مبارزه خود را در برابر چینی تجاوز.

“همانطور که شما همچنان به موضع قوی در برابر کمونیست چین و دبیر کل حزب کمونیست یازدهم, من می خواهم به ارائه کمک در هر راه من می تواند به جمهوری هند بزرگترین دموکراسی جهان و متحد ما. ما همیشه در دفاع از متحدان ما و کسانی که مبارزه برای آزادی است. لطفا دریغ نکنید برای رسیدن اگر وجود دارد هر چیزی که شما نیاز دارید در این مبارزه” اسکات گفت.

کنگره جورج برگزاری و براد شرمن, co-رئیس کنگره حزبی در هند و هندی-آمریکایی به همراه چند تن دیگر از نمایندگان مجلس از جمله هند-نماینده کنگره آمریکا Pramila Jayapal و هند-کنگره آمریکا Ro خناس در نامه ای به Sandhu به بیان شدید ناامیدی بیش از این وقایع که در Galwan دره.

به گفته آنها بیش از چند ماه گذشته مقامات چینی شده اند اقدام با مصونیت از مجازات و اقدام به تجاوز در لاک.

“ما در حال نا امید که چین اقدام شده است در تناقض به توافق با هند در تلاش خود را برای تغییر وضعیت موجود و چالش های هندی, سرباز در مرز” کنگره نوشت.

رهبری هندی-کنگره آمریکا رجا Krishnamoorthi و co-اسپانسر شده از طرف چندین نفر دیگر از جمله Ro Khanna, فرانک Pallone تام Suozzi, Ted Yoho جورج برگزاری شیلا جکسون لی هیلی استیونس و استیو Chabot مجلس نمایندگان با تصویب یک اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل ( ☀ ) که می گوید: چین باید به سمت de-تشدید این وضعیت در طول لاک با هند از طریق دیپلماتیک موجود مکانیسم و نه از طریق زور.

یکی دیگر از ☀ متمم نقل مکان کرد توسط کنگره Chabot همراه با هند-آمریکا مجلس امی Bera گفت: هند و چین باید به سمت de-تشدید این وضعیت در طول لاک. اصلاح بیان نگرانی خود از رشد ارضی ابراز وجود از چین است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در کف مجلس سنا گفته است که به خاطر گرفتن قلمرو افراد ارتش آزادی بخش (PLA) به نظر می رسد که تحریک خشن ترین درگیری میان چین و هند پس از آن سازمان ملل به جنگ رفت و در سال 1962.

“من بسیار نگران مداوم چینی تجاوز در امتداد لاک” گفت: کنگره الیوت انگل رئیس مجلس کمیته امور خارجه.

“چین است دوباره نشان دادن آن است که مایل به قلدر همسایگان خود به جای حل و فصل اختلافات با توجه به قانون بین المللی” او گفت:.

“چین از سر گرفته است و آن زیردریایی رسوخ در مناطق به هم پیوسته و برداشت مرگبار دعوا با هند در ارتفاع بالا” اتهام سناتور تام پنبه.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر