سناتورهای هر دو حزب پیشنهاد $500B نجات صندوق متحده

یک جفت از سناتورهای دو حزبی هستند پیشنهاد 500 میلیارد دلار از صندوق دولت برای استفاده در واکنش به شیوع کروناویروس بخشی از بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب در هفته ها یا ماه های آینده.

سنسور. بیل کسیدیویلیام (بیل) مورگان CassidyGOP سناتور معرفی لایحه ای برای حذف نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از عربستان سعودی, تنش جوش در کالیفرنیا در میان coronavirus بحث یک شبه انرژی: قانونگذاران دموکرات به دنبال کاهش تولید گازهای گلخانه ای در شرکت هواپیمایی نجات | خانه Dems هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر صنعت نفت نجات | اوباما درخواست عربستان برای ایجاد ثبات در بازار نفت بیشتر (R-لا.) و باب منندزرابرت (باب) MenendezHillicon دره: Facebook راه اندازی پورتال برای coronavirus اطلاعات | اتحادیه اروپا می بیند سنبله در روسیه اطلاعات غلط در شیوع | سنا Dem لایحه را تشویق پست الکترونیکی-در رأی | نمایندگان سوال از ایمنی ویروس گوگل سایت سناتورهای دموکرات با فشار گوگل بر سر حفظ حریم خصوصی از coronavirus غربالگری سایت منندز خواستار ‘ماری Yovanovitch لایحه’ به حفاظت خارجی کارکنان خدمات بیشتر (D-N. J.) گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: این صندوق خواهد ساخت بر 150 میلیارد دلار در حال حاضر اختصاص داده شده به کشورهای مختلف در این بسته به تصویب قانونگذاران و امضا شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWuhan آزمایشگاه ادعاها را از coronavirus منشاء بانک ها می گویند که آنها زد PPP بودجه ‘در دقیقه’ دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه بیشتر در اواخر ماه مارس است.

این لایحه آنها برنامه ریزی برای اعلام “را تضمین می کند هر نهاد واجد شرایط دریافت بودجه اضافی را افزایش می دهد انعطاف پذیری برای آمریکا و دولت های محلی برای استفاده از بودجه به پلاگین درآمد از ضرر و زیان با توجه به COVID-19 شیوع و اهداف بودجه اضافی نسبت به کروناویروس داغ مناطق برای مبارزه با این بیماری همه گیر head-on” با توجه به آزادی مطبوعات.

تبلیغات

“منندز سناتور. دولت و معدن بودند ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر. من از او تشکر می کنم برای همکاری” کسیدی یک پزشک گفت: در آزادی مطبوعات. “ما سخت کار می کرد برای اطمینان از دولت های ایالتی و محلی می تواند به حفظ خدمات ضروری لازم برای کارکنان و کارفرمایان برای زنده ماندن. ما باید حفاظت از آمریکایی ها مالی آینده است.”

“به عنوان یک شهردار سابق من درک می کنم باور نکردنی تلفات مبارزه با این بیماری همه گیر است که با داشتن در شهرها و ایالات متحده در مقدم به دستمزد این جنگ و همچنان به حمایت خود از ادارات بهداشت محلی پرداخت معلمان و اولین پاسخ تعمیر جاده ها و حفظ پارک” اضافه شده منندز.

“این COVID-19 همه گیر نمی دانند ممکن است مرزهای دولتی اما قطعا آمار برخی از ایالت ها و مناطق سخت تر از دیگران است. ضرب المثلی خانه در آتش است و ما نیاز به تمرکز آب در نقاط چرا که اگر ما قرار نیست این شعله های آتش از آنها تنها پرش تا زمانی که کل بلوک در دود” نیوجرسی از حزب دموکرات گفت.

کسیدی و منندز لایحه می آید در پاسخ به تماس از ملی انجمن فرمانداران (NGA) به رهبری مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoTrump دفاع تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه فعالان محافظه کار تشویق DOJ به شکایت فرمانداران رهبران محلی برای coronavirus محدودیت تماس آنها را ‘شایع سوء استفاده’ مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجاری زیر آتش میان تقلا برای ویروس منابع بیشتر (D) برای منابع بیشتر برای کشورهای در هفته پیش رو است.

“ما هنوز هم نیاز دولت فدرال بیشتر منابع به طور مستقیم به ایالات متحده هستند که در خط مقدم از این بحران” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس است. “ما میخوایم دوباره و درخواست بودجه اضافی برای ایالات متحده و دولت های محلی برای کمک به این بحران در دور بعدی محرک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>