هر دو حزب در قطعنامه محکوم چین را از دست داده و شیوع کروناویروس

گروهی از قانونگذاران مجلس led توسط مظنونان حمله به دانشگاه جیم بانک (R-Ind.) و ست Moultonست MoultonMA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی قانونگذاران مجلس نگاه به tamp پایین وحشت آمپر تا پاسخ تلاش های خود را در مناطق تهمت مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان بیشتر (D-جرم.) باید با ارائه یک قطعنامه در محکومیت دولت چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

دو حزبی قطعنامه که در آن Moulton در حال حاضر تنها دموکراتیک امضاء متهم منطقه ای بهداشت و امنیت مقامات در چین در ووهان استان و در جای دیگر در کشور چرخی را در تلاش های دانشمندان برای مطالعه این بیماری در اوایل و انتشار اطلاعات عمومی در مورد اثرات آن است.

بانک ها و Moulton قطعنامه همچنین محکوم اتهام اعمال سانسور مرتکب شده توسط مقامات چینی علیه پزشکان و دیگر مقامات بهداشتی و تماس برای دولت چین به طور علنی رد شایعاتی که ویروس پخش شد توسط ارتش ایالات متحده و یا که منشأ آن در خارج از چین است.

تبلیغات

نزدیک به دو دوجین دیگر جمهوری خواهان را امضا کرده اند به وضوح. برخی از محافظه کاران به نام برای دولت چین به صورت بین المللی عواقب بیش از گزارش های خبری نشان می دهد که پزشکان و دیگران بودند و سانسور توسط دولت چین و دستور به توقف پخش “شایعه” در مورد این بیماری در اوایل سال 2020 و در اواخر سال 2019.

چین دیدم اکثر موارد اولیه از coronavirus و همچنین به عنوان اولین موج بزرگ از مرگ و میر ناشی از این بیماری است. این بیماری در حال حاضر هدف قرار دادن سخت ترین در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا در حالی که تعداد موارد در آمریکا همچنان رو به افزایش نیز هست.

81,000 موارد تایید شده در چین ساخت آن هنوز هم بزرگترین فرد منبع از تایید coronavirus عفونت در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر