لایحه ای را برای ممنوعیت فروش حمله-سلاح های سبک می میرد در Va. دولت آمریکا

حمله ممنوعیت سلاح های, یکی از چندین ویرجینیا صورتحساب که باعث مسلح تظاهرات در دولت و کنگره در اوایل سال جاری درگذشت در کمیته جمعه با وجود حمایت از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) و قانونگذاری دموکراتیک اکثریت.

سه دموکرات دولت سنسور. Creigh اعمال Chap پترسون و جان ادواردز پیوست جمهوریخواهان در کمیته قضایی مجلس سنا برای رد لایحه و ارسال آن به دولت را جرم و جنایت کمیسیون در یک 10-5 رای واشنگتن پست گزارش شده است. سناتور. Louise L. لوکاس (D) با صدای رسا با اشاره به سه عنوان “دسته wimps” از افتا.

این لایحه را ممنوع فروش و یا انتقال این سلاح ها به عنوان از 1 ژوئیه به یک سازش از نسخه قبلی آن نیز ممنوع کرده و در اختیار داشتن آنها و همچنین در اختیار داشتن ظرفیت بالا مجلات به عنوان Jan. 1, 2021. منتقدان ادعا کرد که اندازه گیری شده به اندازه کافی روشن نیست که چگونه آن را تعریف سلاح های حمله.

تبلیغات

بیش از 100 شهرداری در ویرجینیا اعلام کرده اند خود را “متمم دوم پناهگاه” در میان دموکرات اکثریت را فشار جدید برای کنترل اسلحه اقدامات با برخی از مقامات محلی تعهد به اجرای برخی قوانین اسلحه.

هفت دیگر نرتهم-حمایت تفنگ اقدامات کنترل در حال حاضر تصویب ویرجینیا House of نمایندگان از جمله لوایح نیاز به چک های پس زمینه جهانی برای خصوصی فروش تفنگ و الزامی است که صاحب یک سرقت رفته یا از دست اسلحه گرم گزارش آن را ظرف مدت 24 ساعت.

اقدامات دیگر گذشت این خانه شامل یک اجازه دولت های محلی به ممنوعیت سلاح های از ساختمان های عمومی و حوادث خاص بازگرداندن محدودیت در handgun خرید از یکی در هر ماه و ایجاد یک “پرچم قرمز” قانون اجازه می دهد مقامات به طور موقت توقیف سلاح از کسی ارزیابی به عنوان یک تهدید برای خود و یا دیگران ارسال شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>