بیل ماهر مردد به تعظیم به جای از دست دادن بیش از coronavirus در “زمان واقعی”

HBO را Bill Maherویلیام (بیل) MaherButtigieg: اگر تهمت حاضر به ترک کاخ سفید او می تواند ‘انجام کارهای’ Bill Maher هو در HBO نشان می دهد پس از به تمسخر گرفتن لیبرال ها برای تماس بلومبرگ نژادپرستانه Bill Maher هشدار ‘بیدار-y’ دموکرات: ‘مغلوب ساختن پیشی جستن او بهترین هفته, همیشه,’ خواهد بود سخت به ضرب و شتم’ بیشتر در روز جمعه به شوخی لغو handshakes در هفته نامه “زمان واقعی” برنامه به جای امید بستن به تعظیم به مهمانان میان موضوع coronavirus مسلط اخبار چرخه.

“این جدی است؟” ماهر خواسته خود را در باز کردن تک صدایی در مورد کوروناویروس یا COVID-19. “آره, آن است. CDC در حال حاضر خواستار آن COVID-19 و شما می دانید که یک بیماری جدی است که آنها آن را rap نام. اما هراس ؟ هیچ. ما نباید وحشت داشته شایستگی وحشت.”

“ما در L. A.,” ماهر توضیح داد. “هوا بسیار سمی است که هر چیزی را که می آید از کسی است کشته بلافاصله.”

تبلیغات

“شما فقط باید بیشتر احتیاط راست, در حال حاضر,” او اضافه شده است. “فقط فرض کنیم همه عفونی است همان هشدار آنها به شرکت کنندگان در ‘کارشناسی است.'”

ماهر نیز رفت و پس از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتراستدلال او این است که مصرف این ویروس به طور جدی به عنوان او باید.

“من آرزو می کنم ما نیست که یک رئیس جمهور که فکر می کند این کروناویروس یک دلخوری جزئی مانند سرماخوردگی و یا قانون اساسی ایالات متحده” ماهر گفت. “کسی که منصوب به عنوان فرد به سر این اورژانس پزشکی [معاون] مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceNewly منتشر شد ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا تهمت بازدید دموکرات ها بیش از coronavirus انتقاد: ‘این جدید خود را جعل’ پنس می گوید Limbaugh او معتقد است Indiana کار در HIV MERS بخشی از دلیل تهمت ها شنود گذاشته او را در coronavirus بیشترکه نیست حتی در تکامل اعتقاد دارند.”

“ما باید یک رئیس جمهور که فقط نگه می دارد به ما گفتن دیوانه نهفته است که در تضاد با همه چیز CDC است گفت:” میزبان اضافه شده است.

ماهر نیز اشاره کرد که سهام چهار هفته گذشته در یک قطره دیده نمی شود پس از بحران مالی 2008 که او شوخی می تواند تاثیر تاجر میلیاردر مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشترکه outspent از رقبای دموکرات همراه با وجود وارد شدن به مسابقه فقط سه ماه پیش.

“بلومبرگ نیست حتی مطمئن شوم اگر او می تواند این کشور” ماهر گفت.

تبلیغات

تفسیر می آید جلوتر از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه که در آن جو بایدنجو BidenTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر است انتظار می رود را به نفع خود اولین پیروزی اولیه فصل است.

بلومبرگ که تصمیم گرفتند برای رقابت در چهار رای گیری متحده خواهد شد در انتخابات روز سه شنبه هنگامی که بیش از یک دوجین متحده برگزاری نامزدی مسابقات.

ماهر اظهارات جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات سیاسی coronavirus سیاسی برای به دست آوردن تماس انتقادات خود را از دست زدن به او از گسترش ویروس “جدید خود را جعل.”

“دموکرات ها سیاسی coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تجمع در نورت چارلزتن S. C.

“یکی از مردم به سمت من آمد و گفت:” آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia. که کار نمی کند خیلی خوب” رئیس جمهور ادامه داد. “آنها سعی کردند استیضاح جعل.”

“این است که خود را جدید جعل,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>