بیهار و حزبالله فایل های اخطار در انگلستان به دنبال شنیده می شود در رئا درخواست

BIHAR:
بیهار دولت در روز پنج شنبه ثبت یک نکته در دیوان عالی کشور به دنبال آن شنیده می شود قبل از هر گونه سفارش در گذشت و تقاضای بازیگر Rhea Chakraborty به دنبال انتقال یک شاه تسلیم در برابر او در پتنا در ارتباط با مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput.

بیهار دولت نقل مکان کرد به بالا دادگاه ساعت پس از مشابه اخطار منتقل شد Rajput پدر.

نکته این است که یک نوع از درخواست برای قبضه کردن هر ex-parte سفارش توسط دادگاه در درخواست ثبت شده توسط طرف مقابل.

این نکته ظ طریق بیهار دولت مشاور Keshav موهان به دنبال شنیده می شود قبل از هر گونه سفارش در گذشت و تقاضای چاکرابورتی که به دنبال انتقال شاه تسلیم توسط Rajput پدر در پتنا به بمبئی.

Rajput سن 34 بود آويزان از سقف آپارتمان خود در حومه Bandra در بمبئی در ژوئن 14 و پس از آن پلیس بمبئی بوده است کاوش مورد نگه داشتن در ذهن زوایای مختلف.

رئا نقل مکان کرد به بالا و دادگاه در روز چهارشنبه به دنبال انتقال یک شاه از پتنا به بمبئی است که در حال بررسی توسط بیهار پلیس در اتهامات Rajput پدر که او را یاری ‘خودکشی’ از بازیگر ،

“اجازه دهید هیچ چیز نمی تواند انجام شود در ماده فوق بدون اطلاع قبلی به امضا” Rajput پدر کریشنا Kishore سینگ گفت: در اخطار ثبت از طریق وکیل Nitin Saluja.

ارشد, مدافع, Vikas سینگ که وکیل خانواده از اواخر بازیگر بود گفت: Bollywood actress Rhea Chakraborty درخواست در دیوان عالی کشور به دنبال انتقال یک شاه از پتنا نشان می دهد که “کسی در پلیس بمبئی بود که به او”.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر