بزرگ با تکنولوژی نتایج حرکت مرکز مرحله پس از کنگره کبودی

چهار نفر از ایالات متحده بزرگ با تکنولوژی شرکت های حسابداری برای نزدیک به یک پنجم از S&P 500 در کل ارزش گزارش نتایج در روز پنج شنبه بر روی پاشنه از یک کبودی کنگره شنوایی به نگاه به اتهام سوء استفاده از سلطه جهانی.

از آن خواهد شد اولین بار در اپل وارز Amazon.com Inc , الفبای, Inc و Facebook Inc ارسال نتایج مالی در همان روز و سرمایه گذاران تعجب می کنم اگر آنها می تواند ارائه به اندازه کافی برای گسترش یک رالی است که مرکزی به دیوار خیابان بهبودی پس از مارس.

تلقی “stay-at-home” برندگان به میلیون ها نفر از آمریکایی ها دستور داده شد به داخل شامل COVID-19 گیر سهام در تالار تکنولوژی بازیکنان کوچک اند بالاترین رکورد در یک زمان هنگامی که معیار S&P 500 <.SPX> است تا کمتر از 1 ٪ در سال است.

اما با بسیاری از اپل فروشگاه ها هنوز بسته و آمازون تجارت الکترونیکی هزینه های سر به فلک کشیده وجود دارد علامت سوال و برخی در وال استریت استدلال می کنند که قیمت سهام برای هر چهار شده اند پف کرده فراتر از منطقی ارزیابی.

سهام در شرکت مایکروسافت سقوط 4.4% روز پس از آن گزارش در هفته گذشته با وجود بهتر از حد انتظار ابر درآمد و سهام آن در حال حاضر نزدیک به تخت در ماه پس از هدف قرار دادن تمام زمان بالا در اوایل ماه جولای.

“آن را به سادگی حرکت” لئو کلی بنیانگذار Verdence سرمایه و مشاوران و گفت: مهر بازارهای جهانی فروم پیش از این نتایج به دلیل پس از بسته شدن بل.

“هنگامی که شما سهام به دنبال مانند آنها در حال حرکت به یک حباب چه شما نمی دانید که چگونه به دور آن خواهد شد. شما نمی توانید فقط در ارزش گذاری و می گویند: “آن را به سقوط.’ آن را می توانید در هر کجا و این خطر در حال تبدیل شدن بسیار بسیار بالا است.”

تهدیدات

الفبای Google و Facebook در زمان به خصوص تیز jabs روز چهارشنبه از دموکرات ها و جمهوری خواهان که می گویند آنها را فلج کوچکتر رقبا در تلاش برای سهم بازار, آخرین ضربات به طور فزاینده تهدید قانونی چشم انداز است.

آمازون رز در حدود 1% در روز پنج شنبه در حالی که اپل الفبا و Facebook را گرفتند بدون تغییر.

اپل سردرد است که یک رکود در فروش سخت افزار در جهان به عنوان اسلاید به رکود اقتصادی و تحلیل گران پیش بینی همه گیر اختلالات را کاهش دهد و درآمد حدود 3 درصد و کاهش, آیفون, کسب و کار نزدیک به 14 درصد.

به طور مشابه, Facebook و گوگل رقیب با سقوط در بازاریابی صرف. Refinitiv تحلیلگران تخمین می زنند Facebook می تواند تولید خود را کمترین رشد درآمد – حدود 3% – از آنجا که آن را تبدیل به یک شرکت عمومی است.

با وجود این سهام افزایش و بالا بردن شبح یکی دیگر از فن آوری حباب با آمازون تا 64 درصد در سال جاری و دیگران تا 13 درصد و 29 درصد سرمایه گذاران در حال شرط بندی عمیق به جیب شرکت های ظهور از coronavirus بحران قوی تر از خود را کوچکتر از رقبا است.

“حتی خرس را می گویند که این فوق العاده شرکت ها و, آنها در حال رفتن به متوقف بودن فوق العاده گفت:” نیکلاس کولا از بنیانگذاران DataTrek پژوهش است.

“عامل وحدت است و آنها باید این توانایی به هر دو رشد و کنترل هزینه های خود سازه از طریق این بیماری همه گیر. این است که همیشه یک جای خوب برای شروع از زمانی که شما یک رکود اقتصادی است.”

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر