افزایش بزرگ در Telangana با 10 مرگ و میر 206 موارد مثبت

در یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد Telangana در روز شنبه شاهد 10 کشته و 206 عفونت های جدید هر دو بالاترین تک-بعد جهش پس از شیوع بیماری در ماه مارس است.

مقامات بهداشتی دولت به صدا هشدار پس از افزایش در بسیاری از مناطق در سراسر کشور.

ده مرگ و میر در طول 24 ساعت گذشته پایان 5 p. m. روز شنبه تحت فشار قرار دادند و تلفات به 123.

تازه موارد مثبت در طول همان دوره در زمان شمارش به 3,496. برای سومین روز متوالی هیچ مهاجر deportee یا خارجی می توان یافت آزمایش مثبت است.

بیشتر حیدرآباد باقی مانده بزرگترین نگرانی برای مقامات آن را به عنوان اختصاص 152 از موارد جدید. Ranga Reddy و Medchal مناطق مجاور بیشتر حیدرآباد با هم گزارش 28 مورد.

وزارت بهداشت درخواست مردم به هشدار و خود هوشیار برای هر نشانه ها و علائم آنفولانزا مانند بیماری (ILI) و یا شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری)

در صورت بروز هر گونه علائم ILI یا ساری مردم درخواست بلافاصله پس از تماس با نزدیکترین دولت مرکز درمانی بدون هر گونه تاخیر گفت: مدیر بهداشت عمومی و خانواده است.

مردم نیز توصیه می شود برای جلوگیری از خود دارو, لرزه, ایمان درمانگران و دیگر بومی درمانی است.

“در اوایل گزارش به مرکز درمانی فعال خواهد شد بی درنگ تشخیص و مدیریت.یک به دنبال مراقبت های پزشکی به زودی پس از شروع علائم حیاتی برای کاهش عوارض و مرگ و میر مرتبط با Covid-19,” سلامت بولتن گفت.

مقامات همچنین خواسته مردم نیست به گام از خانه مگر اینکه ضروری است.

مقامات قرار داده و تعدادی از Covid-19 بیماران در بیمارستان ها در سال 1663. مقامات تا کنون مرخص 1,710 مردم از بیمارستان ها.

در حالی که Covid-19 نفر افزایش یافت و پس از آرامش مستند هنجارهای از اواسط ماه مارس روزانه ارقام معلق در هوا بین 50 و 70. آن را برای یکی از آخرین هفته ای که روزانه پرش عبور 100 و رز به بالا تمام وقت از 206 در پنج شنبه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>