BiFFes: ‘شما می توانید سبک های مختلف معماری در بنگلور را در تئاتر’

“مهم ترین چیز این است برای ایجاد آگاهی در مورد گذشته گفت:” مورخ Suresh Moona در یک بحث در بنگلور سینما تئاتر چشم انداز: سپس و در حال حاضر سازمان یافته به عنوان بخشی از BiFFes در فوریه 29 در Orion Mall.

بیان کرد که این مهم برای همه زندگی در بنگلور به یک ایده اولیه از تاریخ در شهرستان Suresh به حضار گفت که تمرکز خود را خواهد بود در ویژگی های معماری سالن تئاتر. “بنگلور شناخته شده برای انواع مختلف معماری مناظر. ما تا به حال خانواده سلطنتی تودور Hoysala بعد استعماری معماری هند-Saracenic… اگر شما مشاهده (قدیمی) تئاتر شما ببینید این سبک معماری در ساخت و ساز خود را.”

BiFFes: ‘You can see different architectural styles in Bengaluru’s theatres’

او همچنین روشن ساخته است به مخاطبان است که او تا به حال زمان کمتر از اصل برنامه ریزی شده بود و باید به سرعت از طریق ارائه. ابتدا با نمایش یک هنرمند تصور Kempegowda را بنگلور در صفحه او گفت: “با وجود شباهت های بسیاری بین Kempegowda را بنگلور و Londonium. Londonium شد 1500 سال که Kempegowda تصور ساخت یک شهر جدید است. ژانویه 14, 1537 نظر گرفته شده است به تاریخ تاسیس بنگلور. تصور کنید که تفکر خود را به فراتر از دریاها فکر می کنم در سطح جهان و آوردن آن مفاهیم به صورت محلی. تمام این چیزهایی که هموار راه را برای بنگلور در آینده برای تبدیل شدن به یک شهر فرهنگی با جنبه و یک شهر با فیلم فرهنگ است.”

Suresh پس از آن صحبت در مورد تاریخ حاکمان بنگلور با شروع از Kempegowda خانواده و پایان دادن به در حال حاضر دولت توسط Bruhat بنگلور Mahanagara Palike. تئاتر (نمایشنامه) جنبش پدید آمده بود که یک “پرشی” برای توسعه فیلم را به جای او گفت:. فیلم فعالیت در بنگلور آغاز شده و با توزیع هندی فیلم در گاندینگر, او گفت:, و اضافه کرد که این نقطه نیاز به را گرامی داشتند.

BiFFes: ‘You can see different architectural styles in Bengaluru’s theatres’

“Kempegowda جاده بود hub فیلم تئاتر در حالی که بودجه منطقه catered به انگلیسی. به گفته یکی از برآورد در سال 1970 وجود دارد 148 تئاتر در این شهر است.”

Suresh سپس گفت: بسیاری از سالن تئاتر ساخته شد با هدف choultries اضافه کردن برترین تئاتر Doddanna سالن شد و یکی از این. صحبت کردن در مورد ساختار و او گفت که آن را ساخته شده در خانواده سلطنتی تودور ،

نشان دادن عکس او نیز صحبت کرد کمی در تئاتر از جمله انتخاب تصویر کاخ, تئاتر, شکوه, اپرا, Elgin, BRV فیلم ناطق Rex شیواجی, کهکشان, پلازا, اورست, Sharda, Kapali, Navrang و Vijayalakshmi.

او به این نتیجه رسیدند با صحبت کردن در مورد فیلم جوامع فیلم مورخان و ظهور multiplexes. Suresh پیشنهاد کرد که به منظور حفظ میراث ما و نسل های آینده از آن آگاه آن مهم است برای قرار دادن اطلاعات تابلوهای چاپ کارت پستال از تئاتر و نمایش عکس از تئاتر در فضاهای عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>