بایدن برنده گوام ریاست جمهوری اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری این یادداشت: کار شماره افزایش تهمت و چالش بایدن کریس والاس: شغل اعداد نشان می دهد ‘سیاسی انعطاف پذیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بیشتر برنده گوام قفقاز تامین امنیت او را نمایندگان او نیاز به پیروزی حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

حزب دموکرات گوام روز شنبه اعلام کرد که بایدن دریافت 270 رای یا 70 درصد از کل سهم در مقایسه با 118 برای ایالت ورمونت برنی ساندرزسناتور SandersBiden به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری یک شبه انرژی: تهمت نشانه منظور از بین بردن محیط زیست بررسی برای پروژه های بزرگ | جدید مغلوب ساختن پیشی جستن هوا حکومت محدود خواهد شد و در آینده آلودگی مقررات منتقدان می گویند | DNC آب و هوا, گروه تماس برای بزرگتر فدرال سرمایه گذاری در آب و هوا از بایدن طرح گوگل: چینی و ایرانی-هکرها با هدف قرار دادن بایدن تهمت مبارزات بیشتر (من). که به بایدن پنج گوام هفت متعهد نمایندگان هل دادن او بیش از 1,991-نماینده آستانه به پرچ نامزدی.

بایدن اعلام پیروزی جمعه شب به عنوان نتایج اولیه نورد در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب.

تبلیغات

“این یک افتخار برای رقابت در کنار یکی از با استعداد ترین گروه از نامزدهای حزب دموکرات تا کنون به میدان فرستاد و من با افتخار می گویند که ما در حال رفتن به این انتخابات متحد حزب” بایدن در بیانیه ای گفت جمعه.

“من می خواهم به صرف هر روز بین در حال حاضر و نوامبر. 3 مبارزه برای کسب آرای آمریکایی در سراسر این کشور بزرگ به طوری که ما می تواند برنده نبرد برای روح این ملت و مطمئن شوید که به عنوان ما به بازسازی اقتصاد ما هر کس می آید همراه است.”

ساندرز در حال حاضر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و تایید بایدن است اما باقی مانده در آینده اولیه و حزبی رای به سعی کنید به دندانه دار کردن نمایندگان است که می تواند نفوذ حزب دموکرات پلت فرم در آن کنوانسیون در این تابستان.

بایدن را رسما قبول نامزدی حزب دموکرات در حزب ملی کنوانسیون در ماه اوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>