بایدن برنده حمایت از عمده اتحادیه که مورد حمایت ساندرز در سال 2016

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenPelosi تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ روحانی: استیضاح شاهد راه اندازی تهمت تبرئه نظرسنجی: 44 درصد می گویند تهمت باید از دفتر مطلب (D) برنده ریاست جمهوری حمایت از عمده حمل و نقل اتحادیه انداخت که حمایت خود را پشت سن. برنی ساندرزسناتور SandersTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا کلینتون: ساندرز و حامیان نیست به اندازه کافی برای متحد کردن حزب در سال 2016 نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (I-Vt.) در سال 2016 انتخابات.

بایدن کاخ سفید کمپین نورد حمایت از ادغام اتحادیه حمل و نقل (ATU) را به عنوان او کار می کند برای تحکیم حمایت از سفید طبقه کارگر رای دهندگان.

“جو بایدن شده است یک قهرمان واقعی از کار آمریکایی ها در طول زندگی حرفه ای” گفت: ATU بین المللی رئیس جمهور John A. Costa. “ما می دانیم که او را به مبارزه برای بازسازی طبقه متوسط با بازگرداندن حقوق از کار و پیشرفت نژادی و عدالت و تقویت اقتصاد ما از طریق بی سابقه سرمایه گذاری در خدمات عمومی مانند حمل و نقل.

تبلیغات

“این یک لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ ایالات متحده و کشور ما نیاز به یک رهبر است که به عقب خواهد آورد احترام و عزت و مدنیت به کشور ما,” او اضافه شده است. “جو بایدن فرد مناسب برای کار مردم و امریکا است.”

ATU را تایید می آید در یک زمان بحرانی: فقط دو روز قبل از آیووا قفقاز دوشنبه.

رای گیری در Hawkeye دولت را نشان می دهد بایدن و ساندرز در حال اجرا در گردن و گردن مسابقه با هر دو نامزد برای پیروزی در اول-در-این-ملت قفقاز.

ATU در سال 2016 حمایت ساندرز با دیر تایید با استناد به “خود ایستاده وفاداری به مسائلی که بسیار مهم است برای کار مردم است.”

دو سال 2020 مدعی اند duked آن را برای اتحادیه تاییدیه با هر نامزد racking تا حمایت از گروه های مختلف در طول مبارزات انتخاباتی خود را.

بایدن به دست آورده حمایت انجمن بین المللی پل ساختاری و آهن زینتی کارگران و انجمن بین المللی آتش نشانان در میان گروه های دیگر.

ساندرز نیز موفق به کسب تاییدیه از گروه های کارگری از جمله ایالات معلمان لس آنجلس پرستاران ملی ایالات متحده الکتریکی رادیو و دستگاه کارگران آمریکا و اتحادیه ملی کارکنان بهداشتی درمانی.

در حالی که ATU در نهایت انداخت آن حمایت بایدن از آن نشان داد آن را نمی خواهد هر چیزی را برای تراشه به ساندرز شانس برنده شدن نامزدی.

“ما قدردانی سناتور. ساندرز” کوستا گفت سیاسی. “ما نمی خواهیم به می گویند هر چیزی بد در مورد او. اما این در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای ما باور جو یکی از بهترین آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma