بایدن برنده تمام پست کانزاس اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTara Reade می گوید او آماده است برای پاسخ به بایدن انکار تارا Reade می گوید AP بایدن شکایت نمی کند به صراحت جزئیات حمله و آزار و اذیت یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ بیشتر برنده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کانزاس که انجام شد به طور کامل از طریق پست الکترونیکی.

بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به دست آورده 77 درصد آرا و 29 از دولت نمایندگان آوردن او را یک گام نزدیک تر به عقد نامزدی آسوشیتد پرس گزارش روز یکشنبه.

معاون سابق رئیس جمهور 1,435 نمایندگان از نیاز 1,991 به نفع نامزدی حزب دموکرات را که او انتظار می رود برای رسیدن به در ماه ژوئن.

تبلیغات

ایالت ورمونت برنی ساندرزسناتور SandersSenate دموکرات تماس در دولت به ارائه COVID-19 تست برای مهاجران قبل از اخراج MSNBC کریس هایس در پاسخ به روند ‘FireChrisHayes’ هشتگ بیش از پوشش بایدن اتهام پنج راه coronavirus می تواند تغییر سیاست آمریکا بیشتر (I-Vt.), که هنوز هم در مسابقه در زمان دولت اولیه به دست آورده 10 نمایندگان در این مسابقه است. او حفظ کرده است و در مجموع 984 نمایندگان با توجه به AP.

این سناتور ورمونت موفق به کسب دولت قفقاز در سال 2016 بیش احتمالی دموکرات نامزد هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonHillary کلینتون نشان می دهد ماسک های پارچه ای: ‘رای’ یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ تپه انتخاباتی گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ بیشتر. اما با پست الکترونیکی-در فرآیند رای گیری بیش از 400 ، 000 نفر رای جمع آوری شد نسبت به مورد 39,000 که رای در سال 2016 اولیه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور متحده آمریکا از جمله کانزاس به بازسازی فرآیندهای اولیه خود را. کانزاس تبدیل به پست الکترونیکی-در رای گیری با رتبه-انتخاب رای گیری که در آن رای دهندگان می توانید بیش از یک نامزد و رتبه بندی اولویت خود را. داوطلبانی که آیا رسیدن به 15 درصد پشتیبانی حذف و رای دهندگان خود را منتقل به خود انتخاب دوم.

سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenSenate دموکرات تماس در دولت به ارائه COVID-19 تست برای مهاجران قبل از اخراج بانک های بزرگ در حال رشد با توجه به کروناویروس — که شوم نشانه Coronavirus درایوهای رکورد تعداد شکایات به مصرف کننده دفتر مطلب (D-جرم.) و تشکر. Tulsi GabbardTulsi GabbardDemocrats مطبوعات وزارت کشاورزی ایالات متحده برای ایجاد روستایی coronavirus وظیفه نیروی دموکرات آلاسکا دیدن سنبله در برگه های رای در سال 2020 رای-با-ایمیل اولیه 20 خانه Dems تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع دو هفته در سراسر کشور پناهگاه در محل سفارش بیشتر (D-هاوایی) همچنین به نظر می رسد در کانزاس را رای.

کانزاس اولیه به این نتیجه رسیدند که چگونه 39 از دولت 45 کنوانسیون ملی نمایندگان خواهد رای با دیگر شش بودن رهبران حزب مانند رژیم صهیونیستی. لورا کلی (D).

تبلیغات

کلی معرفی stay-در-خانه سفارش برای دولت در پایان ماه مارس و نیاز مردم به ماندن در خانه های خود به جز شرایط خاص برای جلوگیری از جامعه گسترش coronavirus. از صبح روز شنبه کانزاس ثبت کرده است 4,746 موارد و 131 مرگ و میر با توجه به کانزاس وزارت بهداشت.

اقامت در خانه سفارش منقضی شده یکشنبه.

بایدن یکشنبه پیروزی نیز به شرح زیر در هفته که در آن خود را کارمند سابق تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه او به دست آورده است برخی از کشش. Reade سابق همسایه گفت: هفته گذشته که او گفت: در مورد اتهام حمله در 1990s.

بایدن را رد نماید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>