بایدن: “ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما’

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenTrump راه اندازی کمپین آسیا و اقیانوس آرام آمریکایی ائتلاف بایدن: ‘بیش از یک زن آمریکایی آفریقایی تبار’ در نظر گرفته شده برای معاونت گروه لیبرال می پرسد Klobuchar به حذف خودش از VP نظر به دلیل دادستانی رکورد بیشتر است محکومیت خشونت در ارتباط با درگیری پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس گفت: در حالی که ملت درد است “ما باید این را اجازه نمی دهد به درد ما از بین ببرد.”

بایدن در بیانیه ای گفت: اوایل یکشنبه که چند روز گذشته را “سر گذاشته است که ما یک ملت خشمگین در بی عدالتی است.”

“هر فرد از وجدان می توانید درک rawness از تروما مردم رنگ تجربه در این کشور از روزانه indignities به افراطی خشونت ها مانند کشتار وحشتناک از جورج فلوید” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

تبلیغات

او اضافه کرد که در اعتراض به چنین خشونت است “درست و لازم است” و همچنین به عنوان یک “کاملا واکنش آمریکا.”

“اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست. خشونت است که می تواند زندگی است. خشونت که جرات و کرکره کسب و کار است که در خدمت جامعه نیست,” او گفت:.

“عمل اعتراض هرگز نباید اجازه داده شود تحت الشعاع دلیل ما اعتراض,” او اضافه شده است. “آن را باید به رانندگی مردم دور از just cause که در اعتراض به معنای پیشرفت است.”

بایدن نظرات پس از پنجمین شب از تظاهرات بیش از مرگ فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در روز دوشنبه.

یک ویدیو از این حادثه نشان فلوید تمنا برای نفس به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برانگیخته عظیم خشم. افسر درک چوین شد و متهم سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او و سه نفر دیگر از افسران اخراج شدند.

پلیس و معترضان در روزهای اخیر درگیری در شهرهای متعدد که در آن عکس هم اخراج آتش سوزی شده اند و فروشگاه های غارت شده.

تبلیغات

بایدن گفت: اوایل روز شنبه که او می داند که آمریکایی ها رنج می برند به دلایل مختلف از دست دادن یک دوست به دلیل “غیر قابل تحمل شرایطی” مانند فلوید, خانواده, مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 که منجر به حدود 40 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری یا تثبیت سیستمیک نابرابری. او همچنین گفت که تنها راه تحمل درد و رنج است که به نوبه خود “همه که غم و اندوه به هدف.”

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما,” او گفت:. “ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به ما را شکست.”

بایدن گفت: اگر او انتخاب او کمک خواهد کرد که منجر به مکالمه و گوش دادن.

“من را حفظ خواهد کرد تعهد من به جورج برادر Philonise که جورج نمی خواهد فقط یک هشتگ” او گفت:

“ما باید خواهد شد و رسیدن به یک محل که در آن هر کس صرف نظر از نژاد معتقد است که “برای حفاظت و خدمت’ به معنی محافظت و خدمت به آنها. تنها ایستاده با هم را افزایش ما قوی تر از قبل,” او اضافه شده است. “بیشتر در برابر بیشتر فقط بیشتر امیدوار — و که بسیار نزدیک به ما کامل تر اتحادیه.”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichael فلین متن آشکار مقدار زیادی به جز جرم و جنایت و یا تبانی 50 نفر دستگیر شده در مینیاپولیس به عنوان صدها نفر سرباز گارد ملی میسوری مستقر مجلس دولت جرقه واکنش به tweeting ‘غارتگران لایق شات بیشترآنها بایدن انتظار می رود که به صورت در انتخابات ماه نوامبر نیز به خشونت در سخنان روز شنبه.

“مرگ جورج فلوید در خیابان مینیاپولیس شد قبر فاجعه است. باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را پر کرده است آمریکایی ها در سراسر کشور با وحشت و خشم و اندوه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا., پس از مشاهده تاریخی SpaceX راه اندازی.

“من درک می کنم که درد مردم را احساس می کنند. ما از حق صلح آمیز معترضان و ما صدای خود را درخواست. اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما هیچ ربطی به عدالت یا صلح” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “حافظه از جورج فلوید است که رسوا توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز موجب انتقاد کرد و گفت که معترضان در واشنگتن شده اند ملاقات با “سگ باطل” یک “شوم سلاح” اگر آنها نقض کاخ سفید حصار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>