بایدن پاکستان به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه اگر رئيس جمهور منتخب

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل کمپین گزارش: متحده تقسیم بیش از زمانی که برای بازگشایی میان همه گیر نظرسنجی: 62 درصد از 18-34 ساله حمایت ساندرز’ حمایت بایدن سابق ساندرز کمپین دستیار نینا ترنر در همین ایدئولوژی است که مهم تر از مسابقه بایدن VP انتخاب بیشتر عهد را رسما به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه 1915 در صورت انتخاب به کاخ سفید یک حرکت گذشته رئیس جمهور باید اجتناب شود ،

“اگر ما به طور کامل اذعان بزرگداشت و آموزش فرزندان ما در مورد نسل کشی عبارت “هرگز دوباره از دست دادن خود را به معنی” بایدن نوشت: در یک رسانه پست. “حقایق باید روشن و به عنوان قدرتمند برای نسل های آینده برای کسانی که در خاطرات خشکیده فاجعه.

“اگر انتخاب شوم تعهد به حمایت از یک قطعنامه به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه را جهانی حقوق بشر یک اولویت بالا برای دولت من” او ادامه داد.

تبلیغات

حدود 3 میلیون ارامنه و آشوریان و یونانیان کشته شدند توسط امپراتوری عثمانی در اوایل 1900s هر چند رئیس جمهور شده اند و تمایلی به برچسب قتل عام یک نسل کشی به دلایل سیاسی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNew مکزیک فرماندار گسترش اقامت در خانه سفارش: ‘ما در حال آماده به سهولت’ Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل چالش چین و که—اما نه در حالی که با شدت گرفتن بیماری همه گیر تر دوبله کشتار به عنوان “یکی از بدترین جنایات جمعی از قرن 20th” در یک بیانیه و رئیس جمهور سابق اوباما هرگز اعلام این کشتار به عنوان نسل کشی به رغم تعهد به انجام این کار در کمپین بلیزرز.

مجلس نمایندگان و سنا هر دو به تصویب یک قطعنامه در سال گذشته و دوبله از سال 1915 قتل یک نسل کشی اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاصله خود را از این لایحه.

گذشته دولت بوده است مردد برای تماس با قتل عام یک نسل کشی در بخشی از ترس از آسیب رساندن به روابط با ترکیه یک متحد ناتو و شریک در خاورمیانه است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به ناودان تلاش برای استفاده از اصطلاح “نسل کشی” با یک سخنگو گفت: سال گذشته که هر گونه به رسمیت شناختن خواهد “به مخاطره می اندازد آینده [آمریکا و ترکیه] روابط دو جانبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>