بایدن خواستار دعوت به پاسخگویی را برای حامیان تهدیدات در آشپزی اتحادیه

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر انتقاد نامزد دیگر سن. برنی ساندرزسناتور SandersWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی رهبر اتحادیه: بلومبرگ می توانید تمام راه را بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ بیشتر (I-Vt.) در یک نشست قبل از ضبط مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” گفت که ساندرز باید انجام داده ایم بیشتر به محکوم “ظالمانه تهدید” است که حامیان او کارگردانی در نوادا آشپزی اتحادیه.

در مصاحبه با میزبان چاک تادچارلز (چاک) دیوید ToddChuck Todd: “من درک نمی کنم که چگونه برنی در نظر گرفته شده است یک جبهه-دونده’ پس از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg خم به شهرداری ضبط به عنوان رقبای رفتن در این حمله Buttigieg: “من نمی مجموعه به گی جمهور’ بیشتر مجموعه به هوا در یکشنبه بایدن گفت: “شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها.”

“چیزهای که گفته شد آنلاین. راه آنها در معرض تهدید این دو زن که رهبران که در آشپزی اتحادیه. این ظالمانه است. فقط — فقط آنلاین” او ادامه داد.

تبلیغات

“[ساندرز] ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی.”

آشپزی اتحادیه — یکی از با نفوذ ترین اتحادیه های کارگری در نوادا — بود bashed توسط ساندرز حامیان آنلاین برای توزیع آگهی است که گفت: “مدیکر برای همه” پیشنهاد خواهد “end آشپزی بهداشت و درمان” با جایگزینی خصوصی قصد دارد با دولت در اجرای بیمه است.

این اتحادیه در پاسخ خواستار حملات “ناامید کننده است.”

تبلیغات

عقب و جلو بین نامزدهای اتحادیه و ساندرز حامیان می آید به عنوان نوادا میزبان خود را دموکراتیک معرفی مسابقه بعدی روز شنبه, فوریه. 22.

ساندرز خطاب به این حملات گفت: “آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی.”

اما بایدن با انتقاد ساندرز پاسخ گفت که او رفته اند بیشتر است.

“من نمی دانم که این به اصطلاح حامیان هستند” بایدن ادامه داد. “ما در حال زندگی در یک جهان عجیب و غریب در اینترنت. و گاهی اوقات مردم حمله افراد در کسی دیگری نام. اما اجازه بدهید من بسیار روشن است. کسی ساخت, شخصی, حملات علیه هر کس دیگری به نام من است نه بخشی از جنبش است.”

اواخر این هفته اتحادیه کاهش یافته و به حمایت از هیچ نامزد اولیه قبل از دولت قفقاز.

“ما تایید اهداف ما” Geoconda Argüello کلاین, این اتحادیه با وزیر خزانه دار گفت: پنج شنبه. “ما قصد داریم به حمایت از یک نامزد سیاسی است. ما احترام هر واحد سیاسی نامزد در حال حاضر.”

این دیدگاه همچنین آمده است که بایدن در تلاش برای به دست آوردن جای پایی در بالای 2020 بسته در نوادا که در آن ساندرز در حال حاضر رای گیری در نقطه بالا در 25 درصد پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر