بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشتر تبلیغ پیروزی خود را در کارولینای جنوبی ریاست جمهوری اولیه پس از پیروزی قانع کننده وجود دارد گفت: مبارزات انتخاباتی خود در آغاز تجدید حیات.

پیروزی در پلمتو دولت بسیار مهم بود یکی برای بایدن که electability استدلال به برخی دیده می شد به عنوان پایانی پس از شرجی و پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و دوم-محل نمایش در نوادا است.

“تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده است. در حال حاضر با تشکر از همه شما در قلب حزب دموکرات ما فقط برنده و ما برنده بزرگ به خاطر شما. و ما بسیار زنده است” بایدن گفت خشن جمعیت در کلمبیا S. C.

تبلیغات

“شما راه اندازی بیل کلینتونویلیام (بیل) Jefferson ClintonTo باد افشان اولیه میدان اوباما و دموکرات ها باید صحبت کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما این است که “راه پیش رو” در coronavirus پاسخ با توجه به اقدامات پنس تقویت coronavirus تیم زیر انتقاد بیشتر, باراک اوباما, باراک حسین ObamaThe هیل کمپین گزارش: بایدن به نظر می رسد به کارولینای جنوبی به نوبه خود در اطراف کمپین به باد افشان اولیه میدان اوباما و دموکرات ها باید صحبت کردن در تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus بیشتر به ریاست جمهوری. در حال حاضر شما در حال راه اندازی کمپین ما در مسیر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این کمپین را گرفته است.”

بایدن بیش از دو برابر نتایج از سوی دیگر ، برنی ساندرزسناتور SandersMSNBC کریس ماتیوز دچار سردرگمی کارولینای جنوبی دموکراتیک سنا نامزد با رییس تیم اسکات تهمت نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی تر (I-Vt.), او نزدیکترین رقیب با دو tallying 49.7 درصد آرا و 19.3 درصد به ترتیب با بیش از 68 درصد از کارولینای جنوبی حوزه گزارش.

معاون سابق رئیس جمهوری پیروزی قاطع بود و تا حد زیادی سوخت توسط رای دهندگان مهم دموکراتیک رای گیری بلوک و احتمالا می تواند او را به هفته آینده سه شنبه نژادها با تازه کشف شده حرکت است.

پیروزی مجموعه ممکن است نبرد بین بایدن و ساندرز که را ترک خواهد کرد کارولینای جنوبی با بالاترین نماینده hauls تا کنون.

معاون سابق رئیس جمهور در زمان آشکاری ابجو بد و کم مایه در ساندرز در سخنرانی پیروزی گفت: ثبت نام مستقل صحبت از یک انقلاب سیاسی می تواند مانع این حزب شانس unseating رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر.

تبلیغات

“اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد که یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات به ما بپیوندید. ما باید این گزینه از پیروزی بزرگ و یا از دست دادن بزرگ است. که انتخاب” او گفت:.

“بحث ارزان است. وعده های دروغین فریبنده هستند. و بحث در مورد انقلاب و تغییر در زندگی هر کسی ما نیاز به تغییرات واقعی در حال حاضر,” او اضافه شده است. “پس از این انتخابات به صرف تمام زمان ما در یک نبرد برای روح از حزب دموکرات است. این یک نبرد برای روح ایالات متحده آمریکا است.”

ساندرز گفت: در سخنرانی امتیاز پنج شنبه شب که او به رسمیت شناخته شده او را برنده نیست هر دولتی پایین انتخابات. این سناتور ورمونت ابراز اعتماد به نفس او می تواند جلب تکه های جامد از نمایندگان در روز سه شنبه زمانی که 15 متحده و کانادا اختصاص یک سوم از تمام متعهد نمایندگان برای grabs این چرخه.

“وجود دارد بسیاری از کشورها وجود دارد و امشب ما برنده نیست در کارولینای جنوبی…وجود دارد بسیاری از کشورها هیچ کس برنده همه آنها را. من می خواهم برای تبریک جو بایدن در پیروزی او امشب. و در حال حاضر ما وارد سوپر سهشنبه,” او گفت:.

نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز به راحتی در سرب در کالیفرنیا که اختصاص 415 متعهد نمایندگان بالاترین مسافت کل مسابقه. اما بایدن و ساندرز در حال قفل شده است و برای سرب در نظرسنجی های مختلفی در تگزاس که مناسب 228 نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>