بایدن در دیدار با خانواده جورج فلوید در هوستون

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden ما نیاز به پلیس اصلاحات در حال حاضر – این خانه باید به سرعت تا تماس خود را به عمل اوهایو است که به طور ناگهانی یک سال 2020 میدان نبرد بایدن برنده گوام ریاست جمهوری اولیه بیشتر برنامه دیدار با خانواده جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس موجب تظاهرات در سراسر کشور در هوستون در روز دوشنبه.

بایدن ارائه خواهد شد تسلیت خود را به Floyd خانواده و ضبط یک پیام ویدئویی برای Floyd مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه با توجه به گزارش های خبری.

معاون سابق رئیس جمهور را گزارش نه حضور در این مراسم به دلیل نگرانی در مورد سرویس مخفی حفاظت از ایجاد اختلال در خدمات.

تبلیغات

ناشناس منابع گفته نیویورک تایمز که بایدن می خواستم برای ارائه در فرد تسلیت به خانواده است.

تصمیم برای بایدن برای سفر به هوستون گزارش آمد پس از داخلی بحث از آنچه نقش خود را در مراسم تشییع جنازه. بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده گفت: هفته گذشته که معاون رئیس جمهور سابق بود و برنامه ریزی برای حضور در.

این بایدن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

فلوید درگذشت پس از بازداشت توسط پلیس در مینیاپولیس ماه گذشته 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار شد پس از بی افسر سابق Derek چوین زانو در گردن او برای حدود ده دقیقه در حالی که فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه تن دیگر از افسران حاضر در دستگیری متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. تمام چهار افسران اخراج شدند روز پس از فلوید درگذشت.

یک مراسم یادبود برگزار شد برای Floyd پنج شنبه گذشته در مینیاپولیس با دیگری رخ داده و روز شنبه در فایت N. C. که در آن فلوید متولد شد. یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد در روز دوشنبه در هوستون یک مراسم تشییع جنازه در روز سه شنبه.

بایدن سفر قصد دارد برای اولین بار در خارج از دلاور و پنسیلوانیا پس از اقامت در خانه سفارشات صادر شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

معاون سابق رئیس جمهور است به نام در کنگره برای اصلاح سیاست های پلیس و آدرس نژادی و نابرابری در پاسخ به Floyd مرگ است. او همچنین با انتقاد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات غلط بیشتر برای تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده برای پاسخ به تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>