بایدن به برگزاری ‘مجازی’ کمپین حوادث در میان شیوع کروناویروس

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر است تعویض به اصطلاح “مجازی” کمپین حوادث در فلوریدا و ایلینوی در میان نصب نگرانی از شیوع کروناویروس.

بایدن قبلا رویدادهای برنامه ریزی شده در دو کشور که خود را نگه دارید مقدماتی روز سه شنبه. اما مبارزات انتخاباتی خود گفت که پس از مشورت با مقامات سابق معاون رئیس جمهور نمی خواهد نگه حوادث در مقیاس بزرگ در ایالات متحده است.

اعلام این خبر یک روز پس از بایدن و رئیس خود را رقیب سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر (I-Vt.) لغو تظاهرات برنامه ریزی شده در کلیولند اوهایو با توجه به شیوع. بایدن است که انتظار می رود به ارائه اظهارات این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 روز پنج شنبه.

تبلیغات

بایدن انتخاباتی همچنین اعلام کرد که این امر به صورت یک “بهداشت عمومی کمیته مشورتی” به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی کاهش خطر این بیماری است.

برنامه ریزی شده مجازی کمپین حوادث آخرین نمونه از چگونه داوطلبان مقابله با گسترش یک ویروس است که قرار است ایالات متحده و بقیه جهان کرده است.

بازارهای مالی را فرو نگرانی در مورد شیوع بیماری در حالی که سیاستگذاران در حال تقلا برای سوار شدن یک پاسخ.

ایلینوی و فلوریدا در میان بزرگترین جوایز دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تا کنون با ترکیب 374 متعهد نمایندگان برای grabs. رای گیری در ایالت ایلینوی بوده است کمیاب اما بایدن دارای سرب عظیم بیش از ساندرز در فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>