بایدن فوق العاده PAC: اهداکنندگان می تواند ایجاد ‘سناریو روز قیامت’ به صورت دموکرات ها

فوق العاده PAC حمایت از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدنجو BidenNadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی سیاسی گردشگران ازدحام نیوهمپشایر Klobuchar جذب جمعیت بزرگ در اولیه و نهایی روز بیشتر هشدار داده است اهدا کنندگان از یک “سناریو روز قیامت” برای حزب اگر آنها نمی, متحد پشت معاون سابق رئیس جمهور, با توجه به یادداشت های به دست آمده و سیاسی.

متحد این کشور فوق العاده PAC ادعا می کند که بایدن تنها نامزد انتخاباتی است که می تواند “متحد هر گوشه ای از ائتلاف دموکراتیک” به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه بیشتر در نوامبر است.

“اهدا کنندگان مصون سازی شرط خود را در بایدن به دلیل [مایک] بلومبرگ می تواند ایجاد یک سناریو روز قیامت برای دموکرات ها در همه جا” گروه خزانه دار لری Rasky نوشت: در این یادداشت سیاسی گزارش شده است. بلومبرگ میلیاردر خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد او می تواند پرش چهار نامزد متحده است. با وجود دیر ورود به مسابقه و نداشتن شرکت در یک بحث سابق شهر نیویورک شهردار رو به افزایش بوده است در نظرسنجی های اخیر.

تبلیغات

این یادداشت که روز شنبه مورخ پس از قفقاز در آیووا که در آن بایدن ازمایش کرده در جایگاه چهارم پشت سن. برنی ساندرزسناتور SandersTrump توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه تهمت دارای, نیوهمشایر, کمپین تجمع در آستانه اولیه لایحه جوش امنیت یکی آیووا نماینده در longshot چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (I-Vt.), سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegTrump توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه لایحه جوش امنیت یکی آیووا نماینده در longshot چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی گردشگران ازدحام نیوهمپشایر بیشتر و سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenPolitical گردشگران ازدحام نیوهمپشایر Klobuchar جذب جمعیت بزرگ در اولیه و نهایی روز سناتورهای دموکرات مطبوعات آمازون بیش از نرخ آسیب بیشتر (D-جرم.)

Rasky همچنین گزارش نوشت که “ساندرز-وارن جناح حزب آماده است برای بلومبرگ مبارزه با” اما گفت که دموکرات “نمی توانیم یک تقسیم کنوانسیون.”

“آیا شما واقعا فکر می کنم ساندرز رای دهندگان جناح را حمایت مایک بلومبرگ از او پرسید:, و اضافه کرد که “به نظر می رسد مانند برنی می تواند تحکیم چپ به سرعت” اگر وارن نمی تواند “در” ورمونت سناتور.

اگر چه این یادداشت هشدار در مورد ساندرز به عنوان حزب نامزد Rasky نیز طول می کشد یک نوسان در Buttigieg در این یادداشت.

“همه ما دوست داریم و احترام شهردار پیت. او اجرای فوق العاده ای مبارزه است. اما دموکرات ها را اجرا خطر تجدید آفریقایی آمریکایی رای اگر از پیت نامزد,” Rasky نوشت.

سخنران برای Buttigieg ساندرز و وارن نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

فوق العاده PAC هفته گذشته اعلام کرد این امر می تواند سرمایه گذاری $900,000 در تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اولیه. همچنین گفت که این آغاز هدفمند ارتباطات به آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان در نوادا و به زودی حرکت به کارولینای جنوبی با رادیو دیجیتال و تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر