بایدن مجموعه های دیدنی در کلید فوق العاده سهشنبه متحده در میان نوظهور حرکت

نورفولک ، — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر فرود در ویرجینیا روز یکشنبه پیش از این دولت سه شنبه مسابقه با حرکت جدید پس از یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه.

بایدن متوقف کرد در ویرجینیا یک روز پس از نخل باد بزنی دولت پس از پیروزی او shored تا تاییدیه از سابق رژیم صهیونیستی. sfmoma (D) دیابت Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineOn دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ sfmoma تایید بایدن پیش از سه شنبه بایدن نمرات اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه بیشتر (D-Va.) و تشکر. بابی اسکاترابرت (بابی) کورتز ScottOn دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ یک شبه مراقبت های بهداشتی: خانه پنل پیشرفت قانون در تعجب صورتحساب های پزشکی | برنامه ریزی والدین ACLU شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سقط جنین پوشش قانون | CDC شناسایی 13th ما بیمار مبتلا به کروناویروس خانه پنل پیشرفت هر دو حزب تعجب حسابداری قانون با وجود اختلافات بیشتر (D-Va.).

بایدن دریافت یک ستاره راک مانند پذیرش در یک کمپین توقف در نورفولک, که در آن او معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه ویرجینیا ایلین لوریاایلین گودمن LuriaTerry McAuliffe تایید بایدن پیش از سه شنبه مجلس تصویب لایحه منع طعم توتون و تنباکو محصولات M آگهی خرید ستایش نوسان-منطقه دموکراتها محیط زیست کار بیشتربابی اسکات دیابت Tim Kaine (D) و سابق رژیم صهیونیستی. sfmoma که تبلیغ کار خود را با دولت دموکرات.

تبلیغات

“این کمپین در نظر گرفتن خاموش” بایدن گفت: به جمعیت خروشان تازه از پیروزی خود را در کارولینای جنوبی قبل از ضربه مترقی است. سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.).

“بحث این است که ارزان می شود.” “انقلاب نیست و در حال تغییر زندگی هر کسی در حال حاضر.”

ویرجینیا اولیه همراه با کارولینای شمالی می تواند نقش مهمی در سوپر شنبه به عنوان ساندرز (I-Vt.) ایجاد آنچه که به نظر می رسد مانند یک غیر قابل عبور سرب در کالیفرنیا.

کارولینای شمالی و ویرجینیا سوم و چهارم بزرگترین نماینده سهام از شنبه با 110 و 99 نمایندگان برای grabs بود.

بایدن ساندرز و بلومبرگ را به شدت مبارزه کرد و در دو ایالت های جنوبی با رای گیری های اخیر نشان دادن آنها در سه لکه.

“کارولینای جنوبی شتاب می تواند تاثیر کارولینای شمالی نوسان برای معاون رئیس جمهور بایدن” کارولینای جنوبی-بر اساس دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright گفت: تپه. “این تاییدیه در ویرجینیا او را دریافت کرده و حرکت انتخاباتی است که رفتن به تغییر روایت.”

تبلیغات

علاوه بر این بایدن نشان داد و در روز یکشنبه که در مبارزات انتخاباتی خود مطرح شده بیش از 17 میلیون دلار در ماه فوریه با $5 میلیون نفر در روز از کارولینای جنوبی اولیه به تنهایی.

بایدن به احتمال زیاد خواهد شد نگاه به ایالات متحده برای ساخت حرکت خود را از کارولینای جنوبی به خصوص در کشور همسایه کارولینای شمالی.

کمپین اعزام تشکر. جیم کلیبرن (D-S. C.) که در نظر گرفته شده است kingmaker در کارولینای جنوبی سیاست و بالاترین رتبه بندی آفریقایی-آمریکایی در کنگره به کارولینای شمالی در روز یکشنبه.

کلیبرن حمایت از بایدن به طور گسترده ای دیده می شود که با توجه به افزایش بایدن در کارولینای جنوبی که در آن مبارزات انتخاباتی خود را برنده هر شهرستان در روز شنبه.

“در 2018 midterms, Clyburn بود قادر به رفتن به مکان های که [مجلس نانسی] پلوسی و نه دیگر می تواند برای آبکاری و انرژی پایه و داستان 2018 midterms که شما همه از دست رفته” Seawright گفت.

جدید NBC News نظرسنجی نشان داد ساندرز و بایدن در 26 و 24 درصد حمایت در کارولینای شمالی به ترتیب با بلومبرگ انتهایی در 15 درصد است.

در ضمن در ویرجینیا یک Wason مرکز نظرسنجی از کریستوفر نیوپورت دانشگاه نشان داد بایدن پیشرو بسته با 22 درصد پشتیبانی توسط ساندرز در 17 درصد و بلومبرگ در 13 درصد است.

آخرین نظرسنجی از ویرجینیا نشانه یک تغییر در آن مسابقه. یک Monmouth University نظرسنجی از اوایل این ماه نشان داد ساندرز و بلومبرگ در ویرجینیا در حالی که بایدن بود پشت در 18 درصد است.

“بدیهی است که من فکر می کنم جو بایدن یک reemerging عامل در ریاضیات” ایسنا مشاور ارشد تیم اوبراین گفت: تپه در مبارزات انتخاباتی حزب خانه ای در واشنگتن دی سی و حومه از مکلین در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم پس از آیووا, جاذبه شروع به حرکت به سمت ما میان میانه و سپس بحث را لرزاند تعادل دوباره.”

بلومبرگ انتخاباتی قرار گرفته و به ویژه سهام به ویرجینیا و کارولینای شمالی به عنوان شهردار آماده می شود در رای گیری برای اولین بار پس از راه اندازی خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

مبارزات انتخاباتی خود می بالد 10 دفاتر در کارولینای شمالی با 125 کارکنان بر روی زمین است. در ویرجینیا بلومبرگ دارای هشت دفاتر با بیش از 80 کارکنان بر روی زمین است. بلومبرگ صرف ترین زمان در ویرجینیا از همه از سه شنبه متحده بازدید مشترک المنافع هفت بار پس از راه اندازی ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

بلومبرگ انتخاباتی امتیاز به کار خود در مبارزات انتخاباتی به تلنگر دولت قوه مقننه در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان آن را به نمایندگی از حزب دموکرات به عنوان یک دلیل برای تخصیص منابع بسیاری به دولت است.

“ویرجینیا است کوچک از یک بخشی از آینده شما می دانید متوسط مترقی و حومه رای دهندگان” اوبراین گفت. “آن را تقریبا مانند یک محک برای ما از چگونه به خوبی کسی مثل مایک بلومبرگ می تواند بازی کند.”

شهردار سابق نیز کار می کرد به درخواست تجدید نظر به حومه زنان در ویرجینیا که اعتبار بخشی برای انتخاب دموکراتیک اکثریت به دولت قوه مقننه در سال 2019.

“در روز اول من در دفتر من را معکوس آسیب رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر انجام داده است به حقوق زنان با هدف حصول اطمینان از که هر زنی دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری,” بلومبرگ ” روز شنبه در زنان برای مایک get-out-the-رای رویداد در مکلین. “است که شامل در نظر گرفتن مبارزه در سراسر کشور از آنجا که دولت از دولت بیش از حد بسیاری از زنان تا به حال دسترسی محدود شده و به همین دلیل بسیار مهم است به تلنگر مجلس قانونگذاری ویرجینیا آبی این سقوط بود و من خوشحالم که به کمک آن انجام می شود.”

در حالی که بلومبرگ عظیم آگهی خرید را پوشانده ویرجینیا و بقیه کشور, او هنوز هم می خواهد به رقابت با ساندرز های مردمی جمع آوری کمک های مالی دستگاه است که می تواند کمک به افزایش سناتور در کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

“شما می توانید همه آنها را برنده — بسیاری از کشورها وجود دارد و امشب ما برنده نیست در کارولینای جنوبی” ساندرز گفت: به عنوان حامیان او هو در یک رالی در ساحل ویرجینیا در روز شنبه. “که نمی خواهد تنها شکست. وجود دارد بسیاری از کشورهای در این کشور است. هیچ کس برنده همه آنها را.”

“من می خواهم برای تبریک جو بایدن در پیروزی امشب و در حال حاضر ما سر به سوپر شنبه و ویرجینیا” او ادامه داد: به دنبال به جلو به آینده دموکراتیک مسابقات.

تبلیغات

با وجود بایدن اخیر شتاب بیرون آمدن از کارولینای جنوبی و بلومبرگ آگهی خرید و منابع ساندرز مبارزات انتخاباتی خواهد شد و به احتمال زیاد سود از آن عظیم مردمی جمع آوری کمک های مالی دستگاه.

ساندرز کمپین اعلام کرد اوایل روز یکشنبه که آنها raked در $46.5 میلیون در ماه فوریه بیش از 2.2 میلیون دلار کمک های مالی. مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: 1.4 میلیون نفر از کسانی که کمک های مالی شد و از سه شنبه رای دهندگان.

مترقی سناتور نیز آماده به تکیه بر حمایت خود را در میان جوانان اقلیت رای دهندگان در ایالات متحده پس از انجام خوبی با این گروه در نوادا و کارولینای جنوبی است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل که چرا او را در ویرجینیا و کارولینای شمالی” سابق میشیگان guernatorial نامزد و مترقی فعال, Dr. Abdul El-Sayed گفت: تپه. “آنها هر کدام جوانتر رای دهندگان.” “اوایل رای گیری صورت گرفت در یک لحظه زمانی که روایت شد هنوز متمرکز بر برنی ساندرز.”

“فراتر از آنچه که شما می دانید فکر کردن در مورد سوپر جمعه به عنوان یک کل. شما رو تگزاس و کالیفرنیا که در آن, که در آن او تلاش برای انجام بسیار خوبی به خصوص با هیسپانیک جامعه,”او گفت:.

در صبح روز یکشنبه واشنگتن را سیاسی مفسران و تحلیلگران مورد بحث چگونه ساندرز بایدن و بلومبرگ خواهد رویکرد خود را پیام رسانی در سه شنبه.

“سه شنبه بسیار ساده” دموکراتیک مفسر ون جونز گفته سی ان ان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperAcosta به مغلوب ساختن پیشی جستن: سی ان ان ‘رکورد در ارائه حقیقت این است که خیلی بهتر از مال شما گاهی اوقات’ مورفی: هیچ نگرانی با ساندرز در تفنگ سیاست دین می گوید او نگران نیست ساندرز خواهد آسیب پایین-رای گیری دموکراتیک نامزدها بیشتر دولت “از اتحادیه.” “برنی می گوید: تبریک, کارولینای جنوبی, من یک جنبش است. بلومبرگ می گوید: من یک ماشین پول, بیایید ببینید که چگونه است که کار می کند. بایدن می گوید من کردم من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>