بایدن می گوید او را معکوس DeVos قانون بانکها برای حمایت از کسانی که متهم به پردیس تجاوز جنسی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش پلوسی می گوید او معتقد است بایدن را انکار از حمله ادعا می کنند: “من قصد ندارم برای پاسخ به این سوال دوباره’ تهمت سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر تر گفت که اگر او رئیس جمهور منتخب او را معکوس یک قانون صادر شده توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, الیزابت (بتسی) دی DeVosRepublicans به دنبال اطلاعات در, چینی, روابط ایالات متحده دانشگاه ها بر پول: کاهش مستندات دیده می شود بعید است برای جلوگیری اقتصاد خونریزی | ایران با تقسیم بیش از کمک های دولت | خانه پنل خواستار بزوس به شهادت DeVos شکایت کرد برای تصرف دانشجویی وام گیرندگان حقوق بیشتر با هدف تقویت حمایت از دانش آموزان که متهم به تجاوز جنسی در دانشگاه ها.

در بیانیه ای اعلام کرد بایدن گفت: قانون جدید بود و تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “شرم و سکوت” بازماندگان تجاوز جنسی.

“این اشتباه می شود.” “و از آن خواهد شد را به یک پایان سریع در ژانویه 2021 چرا که به عنوان رئیس جمهور من خواهم بود راست که من همواره در طول زندگی حرفه ای من — در کنار بازماندگان که شایسته صدای آنها را شنیده ادعای خود را جدی گرفته و مورد بررسی قرار گرفته و حقوق خود را تایید کرد.”

تبلیغات

قانون جدید صادر شنبه باریک تعریف آزار و اذیت جنسی و نیاز مدارس به تولید شواهد و اجازه می دهد برای بازجویی از دانش آموزان که می گویند آنها حمله.

این قانون است که به منظور اطمینان حاصل شود که کسانی که متهم به تجاوز جنسی به علت دریافت روند.

“بیش از حد بسیاری از دانش آموزان از دست داده اند و دسترسی به آموزش و پرورش خود را به دلیل مدرسه خود را نامناسبی در پاسخ هنگامی که یک دانش آموز شکایت از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز جنسی” DeVos در بیانیه ای گفت. “این مقررات جدید نیاز به مدارس به عمل در راه معنی دار برای حمایت از بازماندگان از سوء رفتار جنسی بدون به خطر انداختن مهم پادمان برای اطمینان از عادلانه و شفاف روند. ما می توانیم و باید همچنان به مبارزه با سوء رفتار جنسی در کشور ما مدارس و این قانون خاص باعث می شود که مبارزه همچنان ادامه دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیاری از محافظه کاران بر این باورند که عنوان IX تغییر حکومت اجرا اوباما-بایدن دولت دزدیدند دانش آموزان از طی مراحل قانونی از طریق غیر قابل تنظیم پردیس دادگاه که منجر به نمرات از پرونده های حقوقی از متهم.

منتقدان دولت اوباما در حکومت گفت: متهم تحت عمل فرض گناه و محروم بودند حقوق اساسی از جمله توانایی به سوال شواهد علیه آنها و یا سوال خود را به شاکیان.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری یک خلاصه ای از انتقاد بایدن از حمایت برای تقویت عنوان نهم مقررات به نفع بازماندگان از برجسته عمومی روشنفکران مانند اندرو سالیوان, Emily Yoffe و برت استفنز.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که بایدن در تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان به استاندارد های مختلف از خود است. بایدن هفته گذشته اتهامات را رد کرده و از تجاوز جنسی ساخته شده توسط تارا Reade سابق کارمند در سنا در اوایل 1990s.

“بایدن باید قطع malarkey, و ارائه یک جواب صادقانه به آمریکایی ها – چرا نباید او برگزار شد به همان استانداردهای او سال ها وقت صرف تحمیل بر هر کس دیگری ؟” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی اندرو کلارک.

بایدن گفت: DeVos قانون “به کالج ها چراغ سبز به چشم پوشی از خشونت جنسی” در دانشگاه خواهد بود و “نوار بازماندگان از حقوق خود است.”

“این اجازه می دهد تا کالج های قلاب برای حفاظت از دانش آموزان توسط اجازه آنها را به را انتخاب کنید به بررسی تنها تر از اعمال خشونت و آزار و اذیت و نیاز آنها را برای بررسی در راه است که dissuades بازماندگان از آمدن به جلو می شود.”

“بازماندگان شایسته به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود و نه سکوت. امروز بتسی DeVos و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشتر منتشر شده یک قانون است که مگس در این صورت است که اعتقاد و تضمین می کند که دانشگاه کمتر خواهد بود امن برای ملت ما جوان, مردم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>