معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome ساندرز بالا متحدان خواسته اند که او را به خارج از 2020 نژاد: گزارش روز شنبه پیش نمایش نشان می دهد: به کروناویروس در آمریکا مقامات از هر بخش از زندگی عمومی در وزن تهمت دفاع شلیک اینتل ناظر در تماس تلفنی با یک ‘رسوایی’ بیشترپیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری روز یکشنبه گفت که او را به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

“من فکر می کنم این مهم است به دنبال علم و گوش دادن به کارشناسان انجام آنچه آنها به شما بگویم” بایدن گفت: در ABC “این هفته است.”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش بیشتر در روز جمعه اعلام کرد CDC توصیه اما گفت که او خودش نمی خواهد با پوشیدن ماسک.

تبلیغات

“او ممکن است او چگونه به نظر می رسد در یک, ماسک, اما حقیقت این است که دنبال علم” بایدن گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن گفت که او را با پوشیدن یک ماسک اگر او می رود و در, و اضافه کرد که او نمی رفته به “اماکن تجاری” به تازگی.

اعلام جدید توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را “رفتن به واقعا داوطلبانه چیز است.”

“شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب نمی به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهید و این خوب است,” او گفت:.

CDC قبلا گفت که افراد سالم لازم نیست به پوشیدن ماسک به دلیل آن را نمی خواهد آنها را از ابتلا به بیماری است. توصیه تغییر شد و پس از تحقیقات جدید منتشر شده حاکی از آن می تواند کمک به افراد بدون علامت آگاهانه از گسترش این ویروس به دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de