بایدن می گوید او مطرح $46M در مارس

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenKlobuchar به مهمان بعدی در بایدن پادکست سابق Inslee کارکنان زمین آب و هوا طرح بایدن به کنگره تهمت می گوید که او مایل به کروناویروس کمک به ایران بیشتر‘s (D) در مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $46 میلیون در ماه مارس به عنوان بایدن مسجل عنوان presumptive ریاست جمهوری نامزد حزب دموکرات است.

آزادی مطبوعات از بایدن انتخاباتی نشان داد که معاون رئیس جمهور سابق مطرح $46.7 میلیون در ماه فقط به سختی ضرب و شتم $46.5 میلیون مطرح شده توسط نزدیک ترین رقیب برای نامزدی دیابت برنی ساندرزسناتور SandersSanders می پرسد برای کمک به تجدید انتخاب اعضای ‘تیم ملی’ Klobuchar به مهمان بعدی در بایدن پادکست بایدن برنده وایومینگ دموکراتیک حزبی بیشتر (I-Vt.), در ماه فوریه است. ساندرز کاهش یافته و از نژاد ماه گذشته.

“این بود که حمایت خود را ساخته شده است که ما presumptive نامزد حزب ما. این چیزی است که هیچ کس پیش بینی فقط یک کمی بیش از یک ماه پیش. بسیاری از به اصطلاح کارشناسان اعلام کرده بود ما در مبارزات انتخاباتی بیش از. نه شما. شما و بسیاری دیگر آمریکا را بر روی شانه های خود را تولید سطوح مشارکت و رو ما در دولت بعد از دولت به تاریخی باز گشت پیروزی” بایدن نوشت: به هواداران در یک پیام همراه با آزادی مطبوعات.

تبلیغات

“در حال حاضر من به خصوص افتخار می گویند که هر یک از ما اصلی مخالفان تایید کرده است, کمپین ما. ما در حال رهبری یک متحد حزب دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’, بیشتر,” او اضافه شده است.

بایدن جمع آوری کمک های مالی مسافت می آید که او مجبور شده است به حالت تعلیق در شخص کمپین حوادث با توجه به شیوع کروناویروس که مانع بزرگ تجمعات عمومی در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>