بایدن می گوید او انتظار دارد که بالقوه در حال اجرا آمپول به بررسی ژوئیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenApproval برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی یانگ شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه Jalbi راه اندازی اکتشافی کمیته آزادیخواه ریاست جمهوری اجرا بیشتر گفت: او امیدوار است که بالقوه در حال اجرا آمپول تایید توسط ژوئیه نشانه آن است که یک انتخاب نهایی ممکن است تا بعد از آن در تابستان است.

صحبت به اهدا کنندگان در مجازی رویداد جمع آوری کمک های presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که او قصد دارد به اعلام معاون ریاست جمهوری انتخاب کمیته “مدت کوتاهی است که آغاز فرایند غربالگری آینده نگر در حال اجرا ميباشد.

“خدا حاضر ما خواهد شد که بررسی های انجام شده توسط ژوئیه و من باریک کردن که در آن است که من را بخواهید به من معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر” بایدن گفت: با توجه به یک گزارش.

تبلیغات

بایدن قول داد در آخرین دموکراتیک اولیه بحث در ماه مارس برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا باید او پیروزی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری nod. او همه اما shored تا نامزدی پس از آخرین باقی مانده رقیب دیابت برنی ساندرزسناتور SandersYang شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم بایدن برنده اوهایو اولیه بیشتر (I-Vt.), به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در اوایل این ماه.

دقیقا چه کسی بایدن است که با توجه به معاون ریاست جمهوری اسلات هنوز مشخص نیست هر چند او گفته است که او با توجه به یک لیست از جایی بین شش و 10 نامزد. در میان کسانی که دریافت کرده اند با توجه به پتانسیل های در حال اجرا جفت سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisOvernight دفاع: USS Kidd coronavirus شیوع جهش به 47 ملوانان | سنای حزب دموکرات پان Esper را coronavirus پاسخ | نظامی آمریکا اذعان تلفات غیر نظامی در سومالی حمله هوایی حزب دموکرات پان Esper برای ‘شکست خورده coronavirus پاسخ های نظرسنجی ها: بایدن, مغلوب ساختن پیشی جستن و گردن و گردن در اوهایو بیشتر (D-کالیفرنیا.) و الیزابت وارنالیزابت WarrenHillicon دره: سناتور جمهوری خواه خواستار رسیدگی به آمازون | Warren Ocasio-کورتز پیشنهاد ادغام بزرگ یخ در طول همه گیر | دلاور اجازه می دهد تا غیر فعال رای دهندگان به رای دادن آنلاین در اولیه در پول: کاخ سفید خانههای گلی خالی اضافی محرک چک | خانه تاخیر پرسش در مورد کوروناویروس امداد | کسب و کار کوچک برنامه ممکن است در نزدیکی خستگی این یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن? بیشتر (D-جرم.), و همچنین به عنوان میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

بایدن تصریح کرد: در روز چهارشنبه که او را به انتخاب یک زن برای حافظه و گفت که “بسیاری از زنان وجود دارد با تجربه برای انجام این کار است.” اما او همچنین اشاره کرد که هر کس با او بر میدارد باید “simpatico با من.”

معاون سابق رئیس جمهور نیز تکرار گذشته تعهد به انتصاب یک زن به دیوان عالی کشور اگر او فرصتی برای پر کردن یک صندلی خالی.

بایدن همچنین افزایش احتمال انتصاب یک روحانی کابینه اگر رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر اشاره کرد که او نمی باید “هر گونه محدودیت در اگر کسی یک جمهوری خواه اگر آنها بهترین فرد واجد شرایط به” پر کردن یک نقش در دولت او.

“این کشور به طور کامل متعهد … به مطمئن شوید که من تعیین هوشمند و شجاع مردم از هر دو طرف مشتاق به خدمت به چیزی بزرگتر از خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>