بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث نظرسنجی: New Hampshire دموکرات ها ترجیح می دهند یک انقراض-باعث شهاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بیشتر رفت و در حمله علیه سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر در روز شنبه گفت که او با تجربه تر از شهردار سابق و Buttigieg است “نه یک , باراک اوباما,باراک حسین ObamaKlobuchar انفجار تهمت خود را برای انتقاد از رهبران جهان نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز کنه تا در پست اول-تبرئه شماره این خواهد بود که یک آخر هفته در نیوهمپشایر بیشتر.”

بایدن گفت: یک نوار از رای دهندگان در کمپین بلیزرز در نیوهمپشایر است که او نامزد مخاطره آمیز به اجرا در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر در سال 2020 به طور کلی انتخابات اگر او نامزد.

معاون سابق رئیس جمهور نیز تحت فشار قرار دادند یکی از اصلی او صحبت امتیاز است که او یک رهبر با تجربه و نماینده مجلس.

“من اعتقاد ندارم ما یک حزب در معرض خطر اگر من نامزد می شود.” “من معتقدم که ما یک حزب در معرض خطر اگر ما معرفی کسی که هرگز برگزار شد بالاتر از دفتر شهردار South Bend, ایندیانا است.”

در گذشته شهردار سابق تلاش کرده است به منظور جلب مقایسه بین خود و رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان هر دو Buttigieg و سپس نامزد اوباما در مواجهه با سوال در مورد تجربه خود را و توانایی برای رسیدگی به rigors از دفتر ریاست جمهوری با توجه به آسوشیتد پرس.

مرجع شهردار اوباما مقایسه بایدن به خبرنگاران گفت: با توجه به خدمات سیم که “این مرد را نه باراک اوباما. باراک اوباما گذاشته بود از یک چشم انداز روشن از آنچه او فکر کرد که جامعه بین المللی باید مانند نگاه کنند و آنچه را که باید. باراک اوباما گذاشته بود در جزئیات آنچه که او فکر اتفاق می افتد باید با توجه به اقتصاد است.”

بایدن نظرات اکو یک حمله جدید که آگهی خود را در مبارزات انتخاباتی نورد در روز شنبه. 90-آگهی دوم مقایسه سوابق هر دو بایدن و Buttigieg و با تمرکز بر این واقعیت است که Buttigieg شد شهردار شهر کوچک جنوبی خم به مدت هشت سال.

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق Buttigieg گرفته اند در جنگ سخت. تحت تهدید یک ایران هسته ای, جو بایدن, کمک به مذاکره ایران و خطر انقراض, حیوانات خانگی, Buttigieg مذاکره فندک صدور مجوز مقررات حیوان خانگی تراشه اسکنر” راوی در این آگهی می گوید.

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق پیت کمک کرده اند شکل اقتصاد ما. جو بایدن کمک به نجات صنعت خودرو که احیا اقتصاد میانه و رهبری تصویب و اجرای بهبود عمل صرفه جویی در اقتصاد ما از یک افسردگی,” او اضافه می کند.

“پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند توسط تخمگذاری تزئینی آجر.”

در پاسخ کریس Meagher, Buttigieg ملی مطبوعات, منشی, در بیانیه ای گفت: “معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه.”

توهین آمیز استراتژی از بایدن کمپین می آید به عنوان معاون رئیس جمهور سابق به نظر می رسد به دوباره بجای اول برگشتن در نیوهمپشایر اولیه پس از تلاش به جایگاه چهارم پایان در آیووا قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>