بایدن گفت که مسابقه نامزدی حتی اگر ساندرز آگهی در نمایندگان: ‘شما نمی تغییر قوانین در وسط بازی’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ مطلب گفت: او می خواهد در مسابقه ریاست جمهوری اولیه نامزدی در کنوانسیون دموکراتیک اگر سن. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) پیشرو در نمایندگان بدون تامین امنیت اکثریت.

“قوانین تعیین شده است,” بایدن گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

تبلیغات

بایدن سوال ساندرز’ را که نامزد با کثرت متعهد نمایندگان کنوانسیون باید تبدیل به نامزد.

“من تعجب می کنم که در آن مشاهده شد زمانی که او به چالش کشیدن هیلاری هنگامی که او رفت و با یک فرماندهی و رهبری” بایدن اضافه شده است. “شما لازم نیست تغییر قوانین در وسط بازی.”

ساندرز تنها نامزد در این زمینه در این سال به اصرار دارند که نامزد با بیشترین متعهد نمایندگان باید نامزد حزب. او مخالف نظر در سال 2016 به هنگام مواجهه با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham Clinton5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه پنج چیز به دیده بان برای در کارولینای جنوبی نتایج حزب دموکرات جلوگیری از تماس ساندرز پیشتاز بیشتر.

بایدن تعهد به چالش نامزدی می آید پس از او برای اولین بار برنده اصلی در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

بایدن فرار ساندرز در تعدادی از نمایندگان متعهد به عنوان نامزدهای سر به سوپر شنبه, زمانی که بیشترین تعداد متحده برگزار خواهد شد مقدماتی و قفقاز از جمله تگزاس و کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>