بایدن ریپ به Buttigieg بیش تجربه در تبلیغ جدید

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث نظرسنجی: New Hampshire دموکرات ها ترجیح می دهند یک انقراض-باعث شهاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بیشتر در شنبه پاره دموکراتیک به ریاست جمهوری رقیب پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر در جدید دیجیتال آگهی پیشنهاد سابق South Bend, Ind., شهردار ندارد و تجربه کافی به رئیس جمهور شود.

بایدن تأکید کرد روابط خود را به رئیس جمهور سابق اوباما در حدود دقیقه-and-a-half آگهی و برجسته مسائل مربوط به او بود ٬ به عنوان معاون رئیس جمهور در مقایسه با تجربه خود را به Buttigieg تلاش دست زدن به مشکلات محلی به عنوان شهردار.

باراک اوباماباراک حسین ObamaKlobuchar انفجار تهمت خود را برای انتقاد از رهبران جهان نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب امتیاز کنه تا در پست اول-تبرئه شماره این خواهد بود که یک آخر هفته در نیوهمپشایر بیشتر به نام جو بایدن ‘بهترین معاون رئیس جمهور آمریکا تا به حال.’ اما پیت Buttigieg نمی کنم معاون رئیس جمهور رکورد” یک راوی خوانده شده.

تبلیغات

در این ویدئو به مقایسه لحظات کلیدی دولت اوباما با اعمال Buttigieg در زمان سرپرستي South Bend, حیله گر است که شهردار سابق را از سر است نه گوشت به اندازه کافی به کمر دولت فدرال است.

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق Buttigieg گرفته اند در جنگ سخت. تحت تهدید هسته ای ایران جو بایدن کمک به مذاکره با ایران است. و با خطر انقراض, حیوانات خانگی, Buttigieg مذاکره فندک صدور مجوز مقررات حیوان خانگی تراشه اسکنر” راوی می گوید.

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق پیت کمک کرده اند شکل اقتصاد ما. جو بایدن کمک به نجات صنعت خودرو که احیا اقتصاد میانه. و رهبری تصویب و اجرای بهبود عمل صرفه جویی در اقتصاد ما از یک افسردگی,” او اضافه می کند. “پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند توسط تخمگذاری تزئینی آجر.”

تبلیغات

تاول آگهی می آید پس از Buttigieg تعجب در آیووا که در آن او به نظر می رسد گردن و گردن با سن. برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (I-Vt.) برای نقطه بالا در دولت قفقاز. شهردار سابق به آنجا رسید در رای گیری در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اولیه وجود دارد با بایدن انداختن به سوم یا چهارم.

حمله آگهی نشان می دهد بایدن انتخاباتی احساس می کند مانند آن را ممکن است مجبور به بازگشت به مبارزه به بلانت Buttigieg را شتاب بیرون آمدن از آیووا و به عنوان نامزدهای رقابت به عنوان نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه.

جدید نظرسنجی سی ان ان شنبه منتشر شد نشان داد که ساندرز و Buttigieg پیشرو در میان رای دهندگان نیوهمپشایر به عنوان گرانیت حالت مسابقه.

Buttigieg و بایدن دو رئیس فوتبال در مسابقه رقابت برای شبیه مجموعه ای از رای دهندگان اولیه زمینه با برخی از نظرسنجی ها نشان Buttigieg برش به طور مستقیم به معاون سابق رئیس جمهور را پشتیبانی می کند.

Buttigieg کمپین اخراج در تبلیغ جدید در روز شنبه گفت: این نشان می دهد بایدن نگران فعلی خود را ایستاده در اصلی میدان است.

“در این لحظه مردم آمریکا در حال گریه کردن برای چیزی کاملا متفاوت از این کلاسیک واشنگتن سبک از سیاست است. در حالی که واشنگتن سیاست trivializes آنچه که در جوامع مانند South Bend, South Bend ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline ملی” دبیر مطبوعاتی کریس Meagher در بیانیه ای گفت.

“معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر