بایدن در پاسخ به اوباما سناتور استیضاح هشدار

DES MOINES, آیووا — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو Biden2020 Dems جشن ماه تاریخ سیاه بحرانی آیووا نظرسنجی اوراق بیش ظاهری برنامه نویسی خطا مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ مطلب در پاسخ به ایالت آیووا جونی ارنستجونی کی ErnstSunday پیش نمایش نشان می دهد: نمایندگان مجلس آماده شدن برای رای نهایی در استیضاح; 2020 دموکرات را فشار نهایی قبل از آیووا باعث حزب دموکرات outraise جمهوری خواهان اما ایران دارای cash edge بایدن را پایین کلید کمپین اتحاد آیووا حامیان نگران تر (R) در روز یکشنبه پس از او پیشنهاد کرد او می تواند استیضاح اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری.

“چرا شما همه نشان می دهد جونی ارنست فقط چگونه هوشمند شما هستند caucusing برای من؟” بایدن به شوخی به یک اتاق پر از هواداران با صدای بلند تشویق.

“من قول می دهم اگر شما با ما به پایان خواهد رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن سلطنت نفرت و تقسیم می شود.”

بایدن گاهی اوقات قطع شده توسط معترضان خواسته بود او را به اجتناب سهم از سوخت های فسیلی شرکت. معاون سابق رئیس جمهور صحبت شد به جمعیت بیش از 1 ، 000 طرفداران در یک مدرسه در Des Moines, آیووا, یکی از بزرگترین جمعیت مبارزات انتخاباتی خود جذب کرده است به تاریخ.

وی این اظهارات را در پاسخ به نظرات ارنست ساخته شده در مصاحبه با بلومبرگ که در آن او پیشنهاد کرد که بایدن می تواند استیضاح در صورت انتخاب به صورت ظاهرا “چشم پوشی Burisma چرا که او در هیئت مدیره ساخت بیش از یک میلیون دلار در سال است.”

“من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است” ارنست گفت: خروجی اخبار. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم درست روز بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.'”

سناتور قبلا پیشنهاد شده است که اعلام جرم دادگاه می تواند به صدمه زدن به بایدن شانس در آیووا قفقاز روز دوشنبه.

جان Bowden کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر