بایدن قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی

جو بایدنجو BidenJane فوندا تایید ساندرز سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده’ بیشتر در این هفته نورد تاییدیه از اتحادیه های کارگری در کشت و آینده بسیار مهم اولیه متحده یک حرکت در نظر گرفته شده برای صیقل دادن به معاون سابق رئیس جمهور را از میان white, working-class رای دهندگان.

بایدن ریاست جمهوری, کمپین اعلام حمایت از اتحادیه های کارگری در میشیگان, می سی سی پی و میسوری که مقدماتی این آینده سهشنبه اختصاص خواهد یک ترکیب 229 متعهد نمایندگان و فلوریدا و ایلینوی که apportion 219 و 155 متعهد نمایندگان در 17 مارس بود.

به طور کلی در این هفته مبارزات انتخاباتی نورد تاییدیه از متحد در اینجا! محلی 24 و ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) محلی 876 و 951 در میشیگان UFCW محلی 1529 در می سی سی پی UFCW محلی 655, 88 و 2 در میسوری UFCW محلی 1625 در فلوریدا و UFCW محلی 881 در ایالت ایلینوی است.

تبلیغات

این گروه ترکیبی نشان دهنده بیش از 100.000 نفر از کارگران شاغل در طیف وسیعی از صنایع از جمله مهمان نوازی, خرده فروشی, پردازش مواد غذایی و بیشتر.

“جو بایدن اتحاد مبارزه برای طبقه کارگر و مردم تمام عمر خود را دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب مزایای دستمزد عادلانه و محل کار حمایت و تضمین آنها تحت درمان با عزت و احترام سزاوار آنها است. توجهی حمایت از او دریافت شده از اتحادیه های کارگری در سراسر کشور از جمله از هشت [ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران] وابسته به نمایندگی از مردم محلی متحده رای گیری این جمعه عهد به این رکورد گفت:” جمال براون بایدن کمپین ملی مطبوعات ،

“که پشتیبانی کمک می کند تا تولید این نوع از شور و شوق شما نیاز به حفظ خانه, پیروزی سنا و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.”

این تاییدیه نورد شد پس از سه شنبه زمانی که بایدن برنده 10 از 14 ایالت از جمله ایالت او شده است انتظار می رود برای از دست دادن و جایی که او تا به حال نه حتی کمپین متوقف می شود. او با کمال تعجب نشان دهنده این هفته و همچنین نزدیک به 30 نقطه تار و مار در آخرین روز شنبه, کارولینای جنوبی, اولیه, کمک باد افشان در میانه اولیه میدان و راه اندازی مجازی دو مرد مسابقه بین بایدن و او در حال حاضر رئیس رقیب مترقی بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersJane فوندا تایید ساندرز ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب کمترین انسولین کلاه قیمت در کشور در یک ماه Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده ” بیشتر (I-Vt.).

این پیشنهادات ممکن است fortelling عنوان عمیق تر به مسابقه در برابر ساندرز که نشان داد قدرت در میان یقه آبی رای دهندگان در طول ریاست جمهوری 2016 اولیه پیشنهاد شده است. همان کسانی که رای دهندگان شد و در نهایت ابزاری در کوه در می رم کلید زنگ کمربند متحده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن سال به طور موثر در برنده شدن او در کاخ سفید است.

تبلیغات

تعدادی از اتحادیه های کارگری که تایید شد و اعلام کرد در این هفته اشاره کرد بایدن گذشته برای حمایت اتحادیه های کارگری و توانایی برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی خود را طرح و در مجموع مقرون به صرفه و همچنین پیشنهاد خود را برای تقویت گروه های کارگری.

“محلی 24 اعضا می دانید آنچه در آن به معنی مبارزه برای بهداشت و درمان و دستمزد و مزایای بیش از چند دهه. و ما می دانیم که جو بایدن اختصاص داده است تمام عمر خود را به مبارزه در کنار ما رانندگی واقعی بتن پیشرفت در مسائل که مهم ترین کار خانواده” گفت: نیا وینستون رئیس جمهور متحد در اینجا! محلی 24 که نشان دهنده بیش از 7000 کار مردم در شهر دیترویت و در سراسر ایالت میشیگان.

“[بایدن] را توسعه داده است یک برنامه خاص برای کمک به افزایش unionization جلوگیری از کارفرمایان از مانع سازماندهی تلاش های کارگران و حفاظت از چانه زنی جمعی و حقوق. ما قویا بر این باورند که جو بایدن بهترین نامزد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و ارائه رهبری قرار می دهد که کارگران برای اولین بار” اضافه شده Steven M. پاول رئیس جمهور از محلی 881 فصل از ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران (UFCW) در ایلینوی.

بایدن گرفته می شود درد به بازیگران خود را به عنوان یک متحد و اتحادیه عرب گروه بازی خود را طبقه متوسط ریشه در اسکرانتون پن., و رونمایی از یک طرح فراگیر در ماه اکتبر که به دنبال تشویق unionization و چانه زنی جمعی, جلوگیری از کارفرمایان مانع از کارگران سازماندهی تلاش ها و تقویت نیروی کار حمایت.

در ضمن ساندرز که همچنین به دست آورد حمایت از اتحادیه های کارگری در سراسر کشور به راه انداخته است یک مجموعه از حملات در بایدن در روزهای اخیر متداول گذشته خود را برای رای دادن به توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA). ساندرز نیز با انتقاد از معاون سابق رئیس جمهور نظرات در مورد انجماد امنیت اجتماعی و دیگر حقوق در امید پیکور به بایدن حمایت در میان طبقه کارگر رای دهندگان.

بایدن به عقب رانده سخت در برابر حملات در امنیت اجتماعی و مبارزات انتخاباتی خود مدعی است که حملات منفی را تنها در خدمت برای کمک به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump به جایزه مدال آزادی برای گلف بازان عوايد و گری بازیکن سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای می یابد نظرسنجی هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خود محور” بیشتر در نوامبر است.

“PolitiFact به نام ساندرز کمپین حملات ‘نادرست است.’ جو بایدن همواره یک حامی قوی از امنیت اجتماعی است. بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده می گوید:” یک مرد راوی در یک کمپین جدید ، “تبلیغات منفی کمک خواهد کرد که تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن زمان ما به حزب ما با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>