بایدن پیش بینی رسانه ها را به تمرکز بر روی بلومبرگ سیاست ‘نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ پلوسی: “من نه شمارش جو بایدن را’ بیشتر پیشنهاد در یک مصاحبه پخش در روز یکشنبه که یک چشم انداز مثبت در پوشش رسانه ای از مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergUnion رهبر: بلومبرگ می توانید تمام راه های دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی دفاع از مایکل بلومبرگ بیشتر‘s سیاست مواضع می تواند آسیب های سابق شهر نیویورک شهردار در حال رشد حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

صحبت کردن در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” بایدن گفت که او نگران بلومبرگ اخیر افزایش در انتخابات با این استدلال که این تاجر میلیاردر را با پول می خرید “تعداد زیادی از تبلیغات است.”

“اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ می شود.” “همه شما در حال رفتن به شروع به تمرکز بر روی او مانند شما بر من که من شکایت نمی مانند شما من در شش ماه گذشته. شما در حال رفتن به تمرکز بر روی او. موضع خود را در مسائل مربوط به آفریقایی-آمریکایی جامعه از توقف-و-frisk به راه او در مورد [رئیس جمهور سابق اوباما].”

بایدن نظرات پس از نمایش ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر برای اولین بار دو کشور به رای 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. بایدن گفته است که مبارزات انتخاباتی خود را تولید نتایج به مراتب بهتر در کشورهایی مانند ایالت کارولینای جنوبی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تشکیل می دهند و اکثریت دموکرات رای دهندگان.

اما سوال شروع به ظهور در مورد اینکه آیا بایدن حمایت در میان آفریقایی-آمریکایی جامعه می تواند به محو شدن به عنوان اصلی فصل حرکت رو به جلو است. یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته متوجه شد که بلومبرگ به حال رسید به 22 درصد در میان به احتمال زیاد سیاه و سفید اولیه رای دهندگان. بایدن همچنان به رهبری دموکراتیک زمینه با 27 درصد حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

بایدن گفت: بلومبرگ شد “واقعی متحد” به دولت اوباما در مورد مسائل مختلف از جمله اسلحه. اما معاون سابق رئیس جمهور اشاره کرد که بلومبرگ “حتی نمی خواهد حمایت” اوباما در سال 2008.

“ناگهان او خود را با بهترین دوستان است. شما می دانید منظور من — و او نمی خواهد حمایت او” بایدن گفت: قبل از مثال سیاست هایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت.

تبلیغات

“شما نگاهی به توقف-و-frisk پیشنهادات. شما یک نگاهی به ایده های خود را در redlining او صحبت کردن در مورد. شما یک نگاهی به آنچه که او انجام داده نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است. من مضطرب به بحث مایکل در مسائل مربوط به شما می دانید آنچه که ما در حال رفتن به سوپر شنبه” بایدن اضافه شده است.

ایسنا راه اندازی یک غیر متعارف کاخ سفید پیشنهاد در ماه نوامبر گذشته است که او را دیده پور صدها میلیون دلار از پول خود را به کمپین های تبلیغاتی. بلومبرگ است نه رقابت در چهار ایالت به بازیگران برگه های رای که شامل نوادا و کارولینای جنوبی به جای تمرکز بر روی رای دهندگان از رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه.

در پی افزایش مداوم در پای صندوق های رای, او شروع به نصب موشکافی بیش از گذشته سیاست کاهش یافت. چندین نامزد را مورد انتقاد بلومبرگ برای نظارت بر توقف-و-frisk سیاست به عنوان شهر نیویورک شهردار که منجر به تناسب تعداد توقف اقلیت.

نظرات بلومبرگ در سال 2008 ساخته شده در مورد تبعیض مسکن همچنین شیوه های مطرح در هفته گذشته باعث سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی بایدن در Univision: اخراج 3 میلیون ‘یک اشتباه بزرگ’ دموکراتیک رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش بیشتر (D-جرم.) به آن می گویند باید رد صلاحیت او به عنوان یک نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر