بایدن متعهد به بازگرداندن اوباما-دوران حمایت در جامعه طرح

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما” بیشتر متعهد به بازگرداندن اوباما-دوران تجاوز حمایت خود را در برابری برنامه پنجشنبه منتشر شد.

“نفرت و تبعیض علیه تجاوز+ مردم آغاز شده و قبل از [رئیس جمهور] تهمت و [معاون رئیس جمهور مایک] پنس گرفت ، شکست دادن آنها را نمی خواهد مشکل را حل کند اما از آن است که اولین گام ضروری در جهت رزومه ما به سوی برابری” این بایدن کمپین گفت: در این طرح.

بایدن پیشنهاد خواستار لغو چند عملیات تهمت گرفته در دوره اول خود را در دفتر از جمله تهمت را مبنی بر اجازه تغییر جنسیت افراد از خدمت آشکارا در ارتش. بایدن انتخاباتی به نام سیاست “تبعیض آمیز و مخل به امنیت ملی ما.”

تبلیغات

بایدن همچنین متعهد به اطمینان از بودجه فدرال پناهگاه بی خانمان ارائه مسکن به افراد با توجه به هویت جنسیتی.

بایدن وعده داده شده به تصویب قانون برابری در طول 100 روز اول در اتاق و اطمینان “فوری و کامل اجرای” قانون در تمام ادارات فدرال و سازمان.

این طرح همچنین محافظت از تجاوز افراد از تبعیض توسط افراطیت که حقوق مدنی به قانون منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی و پایان دادن به تبعیض در دولت فدرال است.

بایدن را انتشار خود را در جامعه طرح می آید که او وارد چه تبدیل شدن به یک فرد نژاد با او و سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersRepublicans ریشه برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن بیشتر (I-Vt.). بایدن یک کمی سرب در نمایندگان پس از سه شنبه برنده است.

بایدن شد افزایش در سه شنبه نژاد پس از وزش سیاسی ایالت ctqامی KlobucharBiden موج آرام دموکراتیک وحشت نماینده های نبرد پیش رو به احتمال زیاد به نفع بایدن چگونه نامزدهای دموکرات باید به رای دهندگان در مورد کوبا بیشتر (D-Minn.) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیت ButtigiegBiden موج آرام دموکراتیک وحشت نماینده های نبرد پیش رو به احتمال زیاد به نفع بایدن Ocasio-کورتز: موثر سیاسی سازمان باید فراگیر شود بیشتر کاهش یافته است و تایید او.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann Warren ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن هیل کمپین گزارش: بایدن سوار موج حرکت پس از خیره کننده سه شنبه نماینده نبرد پیش رو به احتمال زیاد به نفع بایدن بیشتر (D-جرم.), یکی از پیشرفته ترین انتخاب دموکرات ها کاهش یافته است از نژاد پنج شنبه پس از ناامید کننده پس از اتمام در اوایل اولیه متحده است. وارن گفت که او نمی خواهد بلافاصله حمایت از یک نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>