بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenObama جورج کلونی به برگزاری مجازی جمع آوری کمک برای بایدن روز سه شنبه Tlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال آن را در سال 1980 در معکوس بیشتر عکس گرفته شده در طول یک رویداد سه شنبه برگزاری نقاط صحبت کردن در مورد بهداشت ، کامالا هریسکامالا دوی HarrisThe هیل کمپین گزارش: بایدن می آید به واشنگتن به افتخار جان لوییس آمریکاییها از ایجاد کمیسیون برای مطالعه نژادی و نابرابری مؤثر سیاه مردان و پسران هریس در زمان بحث با بایدن: ‘که ‘ سیاست’ بیشتر (D-کالیفرنیا.) یک رقیب سابق در حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه که در بالا مشاجره به همسر در حال اجرا.

او به عنوان پاسخ به سوالات خبرنگاران در یک مبارزه انتخاباتی در, دلاور, بایدن دیده شد برگزاری یک پد توجه داشته باشید با اولین خط زیر هریس نام ظاهرا حاکی از این است که او “نه کینه نگه دارید,” ظاهرا در اشاره به یک برخورد شدید بین دو در اصلی بحث در اوایل این سال است.

یادداشت های خود همچنین تاکید است که هریس “مبارزه کرد و با من و جیل” است و “با استعداد” شده است و “کمک بزرگی به [این] کمپین.”

تبلیغات

این یادداشت بازتاب سخنان بایدن در گذشته ساخته شده است در مورد هریس آمده اما در آخرین روزهای قبل از او انتظار می رود به اعلام انتخاب خود به عنوان شماره 2 در دموکراتیک بلیط.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: او خود را اعلام کند همسر در حال اجرا در هفته اول ماه اوت است.

تبلیغات

هریس است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک حزب سوسیالیست برای این کار هر چند بایدن نیز شناخته می شود با توجه به یک تخته سنگ از دیگر زنان از جمله سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenTlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال یک شبه دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران کنگره botched این CFPB رهبری — در اینجا چگونه به رفع آن بیشتر (D-جرم.) و Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthOvernight دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران دموکرات اصرار بحث پنتاگون سیاست مهاجرت به خارج Vindman علائم 1 سال از تماس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح بیشتر (D-بیمار است.), سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس نماینده کنگره وال Demingsوالدز (Val) Venita DemingsBiden می گوید Whitmer هنوز هم در کشاکش برای معاونت انتخاب بایدن می گوید چهار سیاه و سفید زنان در معاونت لیست نمی ارتکاب به انتخاب یکی Demings: ‘آن را واقعا احساس می کند مانند یک بخشی از امریکا درگذشت’ با لوئیس بیشتر (D-Fla.) و بیشتر.

بایدن توجه داشته باشید که او ندارد کینه به نظر می رسد تاکید چگونگی بحث و زد و خورد از قبل در اولیه کاسته نشده هریس ایستاده به عنوان یک پتانسیل VP انتخاب کنید.

هریس گفت: در صورتی که بایدن ساخته شده “بسیار مضر” نظرات در مورد کار گذشته خود را با segregationist سناتور و پاره به گذشته خود موضع در مدرسه busing.

“وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bused به مدرسه هر روز,” او گفت:. “و آن دختر کوچک من بود.”

این سخنان از هریس که شناخته شده است با بایدن در اواخر پسر, کمال, بنا به گزارش ها صدمه دیده هر دو بایدن و همسرش جیل.

اما ارتباط بین دو حزب دموکرات بهبود یافته و بایدن دهکدهای را نشانه رفته ستایش در هریس در کمپین بلیزرز.

بایدن که در حال حاضر قول داد برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است که تحت فشار به انتخاب یک زن در میان ملی حساب بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

بایدن باقی مانده است کم حرف در مورد نهایی خود را انتخاب کنید اما نوشت تحت عنوان “معاونت” در توجه داشته باشید پد شنبه که او به دنبال کسی است که “مجرب” در میان “گروه متنوع” از رقیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر