بایدن نام چهار co-صندلی به در حال اجرا همسر کمیته انتخاب

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند به نگه داشتن او را از اینکه مجددا انتخاب بولتون نسخه کتاب به تاخیر افتاد — دوباره — در میان دولت را نقد تهمت شدت انتقاد کرد و در مبارزات انتخاباتی مدیر بیش نظرسنجی نشان او را انتهایی بایدن: گزارش های بیشتر در روز پنج شنبه اعلام کرد چهار شرکت و صندلی از یک همسر در حال اجرا انتخاب کمیته نامگذاری سابق بهداشت ، کریس داد (D-Conn.), تشکر. لیزا بلانت روچستر (D-Del.), شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و دیرین مشاور سینتیا هوگان منجر به تلاش است.

شرکت صندلی خواهد بود مسئول هماهنگی معاون ریاست جمهوری جستجو در سراسر حزب دموکرات و همچنین با بررسی تیم به رهبری توسط مشاور سابق کاخ سفید باب بائر, کمپین کلی مشاور دانا ریموس و سابق امنیت داخلی مشاور لیزا موناکو.

“انتخاب یک معاون نامزد ریاست جمهوری یکی از مهم ترین تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری و هیچ کس نمی داند این بیشتر از جو بایدن” بایدن را مدیر کمپین جن اومالی دیلون در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“این چهار شرکت-صندلی منعکس کننده قدرت و تنوع حزب ما و ارائه خواهد شد فوق العاده ای بینش و تخصص برای چه خواهد بود یک انتخاب دقیق و پروسه بررسی,” او اضافه شده است. “ما سپاسگزار برای خدمات خود را به مبارزات انتخاباتی و برای خود رهبری است.”

اعلام کمیته co-صندلی علائم رسمی شروع بایدن را در حال اجرا همسر فرآیند انتخاب.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: اهدا کنندگان در طول یک مجازی رویداد جمع آوری کمک مالی در روز چهارشنبه که او انتظار دارد که معاون ریاست جمهوری پروسه بررسی را به پایان برساند تا جولای است, و او خواهد شد به احتمال زیاد انتخاب خود را پس از آن.

بایدن در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است اما ارائه چند نکات به آنها دقیقا او را با توجه به.

در میان کسانی که دریافت کرده اند با توجه به پتانسیل های در حال اجرا جفت سنسور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisBiden می گوید او انتظار دارد که بالقوه در حال اجرا آمپول به بررسی ژوئیه Clyburn: ‘نباید’ به صورت بایدن به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا عصبی دموکرات ها در حال عرق کردن مسائل کوچک تر (D-کالیفرنیا.) و الیزابت وارنالیزابت WarrenOVERNIGHT انرژی سبز: گروه شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد اوباما-دوران آبراه حمایت | وارن خواستار SEC نیاز به آب و هوا خطر آشکار بایدن می گوید او انتظار دارد که بالقوه در حال اجرا آمپول به بررسی ژوئیه وارن خواستار SEC نیاز به آب و هوا خطر آشکار تر (D-جرم.), میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

هنوز بایدن نشان داده است که او می خواهد برای انتخاب یک همسر در حال اجرا است که “simpatico” با او گفت: در اوایل این سال است که این دو “می تواند اختلاف در تاکتیک اما استراتژیک ما باید در همان صفحه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>