بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن کلی تاپ McSally در آریزونا: نظرسنجی

یک نظرسنجی جدید ارائه می دهد اخبار مثبت برای دموکرات ها در نوسان ایالت آریزونا نشان presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenGOP سناتور فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی بایدن دهندگان می گویند کمپین ‘سرکوب اسپانیایی رای در فلوریدا mistreating کارکنان هریس دیده می شود به عنوان بایدن VP مورد علاقه ساعت پیش بیشتر برجسته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSeattle پلیس اعلام شورش در میان جریان تظاهرات در برزیل Bolsonaro می گوید او را آزمایش منفی برای coronavirus ریگان بنیاد می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین RNC برای جلوگیری از استفاده از رئیس جمهور سابق نام به جمع آوری پول بیشتر و دموکرات Mark Kelly پیشرو بهداشت ، مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallyCook سیاسی گزارش شیفت چندین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا نسبت به دموکرات ها نگرانی بیش از coronavirus تهمت نوبت به “تله-تظاهرات’ به درایو پشتیبانی والدین راه اندازی شش رقم مبارزات انتخاباتی آگهی انفجار آسیب پذیر اوباما COVID-19 لایحه بیشتر (R-Ariz.).

NBC News/Marist نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت بایدن با 50 درصد حمایت در میان رای دهندگان ثبت شده در آریزونا در مقایسه با رئیس جمهور 45 درصد است. نتایج به سختی در خارج از این نظرسنجی حاشیه خطا از 4.1 درصد است.

در مجموع 4 درصد گفت: آنها مردد بودند و یا آنها را انتخاب کنید یکی دیگر از نامزد.

تبلیغات

در ماه مارس NBC News/Marist نظرسنجی بایدن به حال 1 درصد سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 47 درصد به 46 درصد است.

در جریان نظرسنجی, معاون سابق رئیس جمهور دریافت بالاتر پشتیبانی در میان Latinos در 61 درصد رای دهندگان کمتر از 45 در 57 درصد زنان در 57 درصد مستقل در 55 درصد و سفیده با مدرک دانشگاهی در 51 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صدر بایدن در این نظرسنجی در میان مردان در 53 درصد رای دهندگان بالای 45 در 52 درصد سفید پوستان در 49 درصد و سفیده بدون مدرک دانشگاهی در 52 درصد است.

در مجموع 48 درصد از رای دهندگان ثبت شده در وزارت امور خارجه گفت: بایدن را بهتر در دست زدن به coronavirus و 53 درصد گفت: او می خواهم بهتر مدیریت روابط. اما 55 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: رئیس جمهور فعلی بهتر خواهد بود در پیشرو در اقتصاد است.

بیشتر از رئیس جمهور نیز در این نظرسنجی می گویند که آنها به شدت حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در 74 درصد در مقایسه با 61 درصد از بایدن حامیان. اما 56 درصد از رای دهندگان که دوست نداشتن هر دو نامزد می گویند که آنها در حال رفتن با بایدن در حالی که 29 درصد گفت: آنها را به سمت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

در ضمن کلی به دست آمده 53 درصد از رای از رای دهندگان ثبت شده در مقایسه با McSally که نشسته سناتور که 41 درصد پشتیبانی می کند. در مارس نظرسنجی کلی و McSally از هم جدا شدند با 3 درصد: 48 درصد به 45 درصد است.

NBC News/Marist نظرسنجی نظر سنجی 1,020 بزرگسالان از جمله 826 رای دهندگان ثبت شده در روزهای 14 و 22. حاشیه خطا در میان بزرگسالان به 3.7 درصد و در میان رای دهندگان ثبت شده بود و 4.1 درصد است.

اکثریت رای دهندگان ثبت شده مورد بررسی در آمد از ماریکوپا کانتی که در آن ققنوس واقع در 60 درصد است.

این نظرسنجی می آید به عنوان آریزونا است برخورد با کروناویروس افزایش در هفته های اخیر. در مجموع 162,014 COVID-19 موارد تایید شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر منجر به 3,305 مرگ و میر با توجه به دولت داده.

دولت شاهد اوج خود در یک روز را افزایش می دهد در موارد تایید شده در آخرین روز از ماه ژوئن با 4,797 موارد جدید است و از آنجا به مدت هفت روز به طور متوسط از 2,675 موارد جدید در هر روز با توجه به نیویورک تایمز داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر