معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ’ Top دموکراتیک سوپر پکس تیم برای افزایش بایدن تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن spar بیش از coronavirus پاسخ بیشتر است 6-نقطه لبه بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر در فرضی انتخابات عمومی مسابقه با توجه به رویترز-ایپسوس نظرسنجی سه شنبه منتشر شد.

چهل و شش درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها را به عقب بایدن در حالی که 40 درصد گفتند که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. 6-نقطه حاشیه افزایش از همان نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد که 1-نقطه شکاف.

این نظرسنجی این است که به احتمال زیاد خبر خوش برای بایدن که در مبارزات انتخاباتی تا حد زیادی شده است در کنار جنبش رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است یک افزایش در تصویب امتیاز در بخش سوخت روزانه مطبوعاتی کاخ سفید جلسات.

تبلیغات

در حالی که بایدن تعلق دارد تقریبا غیر قابل عبور نماینده رهبری در مسابقه اولیه او درهم برای حفظ ارتباط به عنوان تهمت و دیگر مقامات دولتی مانند رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoPress: آمریکا فرمانداران رهبری راه را در ویروس تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات و بالا برای ما مرگ و هوا کومو کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: ‘هیچ’ بیشتر (D), اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomOvernight بهداشت: بیشتر کشورهای سفارش ساکنان به ماندن در خانه | تهمت به نظر می رسد به فروش عمومی در coronavirus پاسخ | قضات بلوک اوهایو و تگزاس ممنوعیت سقط | Dems چشم زیرساخت در آینده امداد لایحه کالیفرنیا Newsom اشتباه است: حکومت نظامی است که همیشه آخرین راه حل تفنگ فروشندگان ذکر شده به عنوان ‘بحرانی’ زیرساخت های بیشتر (D) افزایش لذت ویژه برای تلاش های خود را برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که معاون رئیس جمهور سابق تعطیل شده خود را جمع آوری اعانه تظاهرات و رویدادهای دیگر او به دنبال تقویت مبارزات انتخاباتی خود را با یک سیل از رسانه ها ظاهر یک پادکست و پیام های ویدئویی آنلاین.

هنوز رویترز-ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد که انتخابات ریاست جمهوری مسابقه می تواند تا حد زیادی لولا در coronavirus با 89 درصد از رای دهندگان گفته آنها “بسیار” یا “تا حدودی” نگران شیوع.

چهل و چهار درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی عملکرد شغلی و 48 درصد گفت: آنها تایید شده از دست زدن به او از coronavirus. اما او مواجه بهمن از انتقاد بیش اوایل نظرات underplaying ویروس و برخورد با فرمانداران او تلقی ناقص و قدردانی از دولت فدرال کمک.

بیش از 188,000 افراد آلوده شده با این ویروس در ایالات متحده و در مورد 3,900 فوت کرده اند.

رویترز-ایپسوس نظرسنجی نظر سنجی 1,114 بزرگسالان از 30 مارس تا 31 مارس و اعتبار و با فاصله زمانی 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de