بایدن آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان: نظرسنجی تهمت می گوید coronavirus ‘ممکن است دوباره در تمام,’ بیشتر منجر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ Newsom آموزش 10,000 تماس با ردیاب در کالیفرنیا بایدن آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی بیشتر در سه زنگ کمربند متحده است که کلید به رئیس جمهور 2016 پیروزی با توجه به نظرسنجی رویترز منتشر شد چهارشنبه.

رویترز-ایپسوس نظرسنجی در بر داشت که در میان رای دهندگان ثبت شده در میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا 45 درصد حمایت بایدن در حالی که 39 درصد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک دولت توسط دولت تفکیک بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن با 3 امتیاز در ویسکانسین 6 امتیاز در پنسیلوانیا و 8 امتیاز در میشیگان.

تبلیغات

جداگانه رویترز-ایپسوس نظرسنجی سهشنبه در بر داشت بایدن با 8 نقطه منجر رئیس جمهور در سراسر کشور.

این نظرسنجی همچنین نشان مغلوب ساختن پیشی جستن مصوبات زیر آب در هر سه متحده البته با حاشیه باریک از ملی مصوبات. چهل و هفت درصد از ثبت نام رای دهندگان ویسکانسین تایید رئیس جمهور در مقایسه با 53 درصد که رد حالی که در پنسیلوانیا 48 درصد تصویب و 52 درصد رد. در میشیگان 44 درصد تصویب و 56 درصد رد.

رای دهندگان در همه سه کشور ذکر شده coronavirus همه گیر به عنوان نگرانی های بالای خود با 48 درصد از رای دهندگان در سه کشور شناسایی آن را به عنوان مهم ترین مسئله در جامعه خود به دنبال اقتصاد با 15 درصد مراقبت های بهداشتی با 12 درصد و مهاجرت با 2 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن بودند گردن و گردن که رای دهندگان فکر کردم بهترین راه حل مناسب برای رسیدگی به همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. حدود 50 درصد از رای دهندگان پاسخ بایدن در مقایسه با 47 درصد است که گفت: تهمت بود بهترین برای این کار است.

حدود 47 درصد از رای دهندگان در هر سه متحده گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر در مقایسه با 67 درصد که مورد تایید خود را از فرماندار و مدیریت بحران است.

ایپسوس بررسی 612 میشیگان ثبت نام رای دهندگان 578 رای دهندگان پنسیلوانیا و 645 رای دهندگان ویسکانسین از 15 آوریل تا مارس 20. این نظرسنجی به طور کلی 3-نقطه حاشیه خطا و 5 نقطه حاشیه خطا برای هر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>