بایدن راه اندازی نامه ارز سری, ‘صمیمانه جو بایدن’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر درانتخابات ریاست جمهوری راه اندازی جدید دیجیتال سری های presumptive نامزد پاسخ به نامه دریافتی از حامیان.

این سری به نام “صمیمانه جو بایدن” را نیز شامل حامیان’ نامه به معاون رئیس جمهور سابق.

“من پیام شما و قدردانی از شما به اشتراک گذاشتن داستان خود را در طول این اضطراب در زمان ما سابقه” بایدن نوشت: به یک حامی در نامه ای منتشر شد برای اولین بار به سی ان ان. “شجاع زحمتکش آمریکایی ها ایجاد انگیزه در من هر روز برای کار به اطمینان حاصل شود که خانواده ها و کارگران در حال محافظت شده به عنوان ما را از طریق بدترین بحران بهداشت عمومی کشور ما مواجه شده است و در نسل است.”

تبلیغات

نامه سری به نظر می رسد تلاش برای نشان دادن بایدن را دلسوزانه و همدلانه طرف او است که اغلب مورد تحسین قرار گرفته برای هواداران.

قبل از همه گیر بایدن به حال تعداد قابل توجه لحظات در مبارزات انتخاباتی که در آن او در ارتباط با رای دهندگان در سطح شخصی.

این سری دیجیتال آخرین تلاش نورد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور شده است به کمپین عملیات برای رفتن کاملا دیجیتال.

این بایدن کمپین همچنین نورد خبرنامه و پادکست در تلاش برای برقراری ارتباط با رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور نیز اغلب به نظر می رسد از او موقت استودیو تلویزیونی در دلاور خانه برای شهر مجازی سالن ها و مصاحبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>