بایدن اصرار دارد او هنوز هم می تواند برنده شدن در ستیز CBS مصاحبه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه در نیوهمشایر اضطراب در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر بیشتر در دوشنبه اصرار داشت که او هنوز هم می تواند برنده دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی کمرنگ جلوه دادن مبارزات انتخاباتی خود را مشکلات در آیووا و نیوهمشایر و برجسته خود را نشان ملی در پای صندوقهای رای است.

در ستیز مصاحبه با “فردا صبح” بایدن اذعان کرد که او چهره یک نبرد دشوار در نیوهمپشایر که دارای اصلی خود را در روز سه شنبه گفت که خود را سیاسی و اقبال را تغییر دهید یک بار نامزدی مسابقه شیفت به متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است.

“هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که ما به یک محل و در سراسر کشور که در آن وجود دارد خیلی بیشتر تنوع. و شما می دانید شما همیشه پشت هشت توپ هنگامی که شما در حال اجرا در نیوهمپشایر و شما دو نفر از کشورهای همسایه گفت: با اشاره به رقبای سنسور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders کمپین درخواست جزئی آیووا recanvass مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه Buttigieg طول می کشد نماینده رهبری در آیووا پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده بیشتر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه در نیوهمشایر اضطراب در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر بیشتر (D-جرم.).

هیچ دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ اخیر موفق به کسب این حزب نامزدی بدون به پایان رساندن حداقل در دو نقطه بالا در آیووا و نیوهمشایر.

تبلیغات

پرسید “فردا صبح” شرکت میزبان تونی Dokoupil چرا رای دهندگان در متنوع تر متحده باید پشت او اگر رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر نمی بایدن گفت: رای دهندگان در ایالات نوادا و کارولینای جنوبی نماینده بیشتر از جمعیت آمریکا به عنوان یک کل.

“از آنجا که دیگر رای دهندگان در خارج وجود دارد نشان دهنده بخش قابل توجهی از مردم آمریکا و به آنها نگاه مانند آمریکا می شود.” “به همین دلیل.”

بایدن که وارد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته به عنوان فرض پیشتاز است و تا حد زیادی led در نظر سنجی های ملی برای ماه دچار ضربه در آیووا قفقاز در هفته گذشته هنگام بازگشت نشان داد او در پایان در جایگاه چهارم, پشت, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders کمپین درخواست جزئی آیووا recanvass مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه Buttigieg طول می کشد نماینده رهبری در آیووا پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده بیشترساندرز و وارن.

تبلیغات

او بعدها توضیح داده شده که در پایان به عنوان یک “دل و روده پانچ.” در نیوهمپشایر اما چشم انداز خود را از بالا به دو پایان شده اند به طور فزاینده ای کم نور با نظرسنجی های اخیر نمایش های در حال اجرا در سوم یا چهارم.

در انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث در جمعه بایدن اذعان او مواجه رقابت سختی در گرانیت دولت است.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا آمار, اینجا,” او گفت: در بحث مرحله در منچستر, N. H.

اما بایدن را حفظ کرده است و حمایت قوی در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی است که می تواند اثبات مفید در بعد نامزدی مسابقات به خصوص در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند و اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

اندک رای گیری در نوادا است که دارای آن قفقاز در فوریه. 22 نشان می دهد بایدن در حال اجرا در یا نزدیک به جبهه بسته است.

تبلیغات

در CBS مصاحبه بایدن در دفاع از مبارزات انتخاباتی خود را در مسابقه با اشاره به دو اخیر تاییدیه — یکی از میشیگان حزب دموکرات این انجمن و دیگر از بین المللی اخوان الکتریکی کارگران عمده اتحادیه کارگری — و اصرار دارد که خود را در کمپین جمع آوری یک “نیم میلیون دلار در روز است.”

“بنابراین من نمی بینم هر گونه کاهش در ملی, حمایت,” او گفت:. “من هنوز هم پیشرو در سراسر کشور. و بنابراین ایده این است که یک — اگر شما در ماه سوم یا چهارم در دو مقدماتی و یا حزبی و اولیه که می زند که شما در خارج از جعبه. ما فقط گرفتن رفتن.”

هنوز بایدن به عقب مانده ترین نرخ خود را بالا رقبا در جذب سرمایه است. مبارزات انتخاباتی خود را آخرین با تشکیل پرونده فدرال کمیسیون انتخابات نشان داد او در پایان 2019 با کمتر از 9 میلیون دلار در این بانک است. ساندرز, مقایسه, پایان سال با $18.2 میلیون در دست در حالی که Buttigieg و وارن بود $14.5 میلیون و 13.7 میلیون دلار بود.

پرسید “فردا صبح” شرکت میزبان آنتونی میسون که آیا مبارزات انتخاباتی خود بود در حال اجرا پایین در نقد بایدن گفت: در آن نیست.

“هیچ نیست. حداقل نه تا امروز,” او گفت:. “من امیدوارم که شما بچه ها آن را به کمک کمی در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>