بایدن: “من ممکن است به خوبی’ درخواست طبقه بندی جلسه توجیهی در فضل

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenRussian فضل اینتل گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی روزانه: گزارش خانه Dems به ارائه نقشه راه برای حل بحران آب و هوا دادگاه عالی می تواند از بند باز کردن جدید چالش های قانونی به مصرف کننده دفتر بیشتر در روز سه شنبه گفت که او به احتمال زیاد درخواست طبقه بندی جلسه توجیهی در هوش که روسیه پیشنهاد نعمت برای تشویق طالبان متصل داعش و کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

“به عنوان درآمد حاصل از این من ممکن است به خوبی انجام دهد که” بایدن به خبرنگاران گفت: پس از یک آدرس در ویلمینگتون دلم., و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارائه شده به او را به یک طبقه بندی جلسه توجیهی در این زمینه است.

نیویورک تایمز برای اولین بار روز جمعه گزارش داد که GRU مسکو اطلاعات نظامی آژانس ارائه کرده بود آموزي به شبه نظامیان افغان و واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که این پیشنهاد تا به حال منجر به تلفات ایالات متحده.

تبلیغات

گزارش ظاهر شده اند که تهمت بود با ارائه نوشته شده دادخواستها در هوش اما او گفت که او هرگز در جریان اتهامات و سوال مشروعیت خود را. چند رسانه های خبری از جمله سی ان ان اشاره کرده اند که تهمت شناخته شده است نه برای خواندن این جلسات به طور منظم.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در روز دوشنبه را تکذیب کرد که تهمت بود شخصا در جریان این گزارش نعمت گفته او در جریان به دلیل عدم اجماع و “نظرات مخالف در جامعه اطلاعاتی را در مورد اعتبار این اطلاعات است.

بایدن گفت: این امر می تواند یک “dereliction وظیفه” اگر تهمت نمی بخوانید جلسات.

“ریاست جمهوری روزانه مختصر چیزی بود که من به عنوان خوانده شده هر روز به عنوان معاون رئیس جمهور. رئیس جمهور با خواندن آن هر روز” بایدن گفت: با اشاره به رئیس جمهور سابق اوباما است. “این ایده که او به نحوی نمی دانند و یا نمی که در جریان آن یک dereliction وظیفه در صورتی که مورد است.”

“و اگر او دادهایم و هیچ چیز انجام شد در مورد این که dereliction وظیفه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>