بایدن بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد بازگشایی اقتصاد در هفته: ‘او باید متوقف صحبت کردن’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک تپه انتخاباتی گزارش: بایدن به دنبال مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus بزرگترین بخش عمومی اتحادیه تایید بایدن بیشتر در روز سه شنبه را محکوم کرد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر برای هل دادن به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با عید پاک یکشنبه گفت که رئیس جمهور باید به “صحبت” و گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان.

“من می خواهم برای باز کردن دولت فردا اگر آن را ممکن است” حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در MSNBC تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که او امیدوار بود که این کشور “باز” توسط مارس 12.

“بیایید واقع بینانه باشد. این منحنی در جریان است و و تا آنجا که ما عمل نمی کند زمانی که ما باید عمل کرده است.”

تبلیغات

بایدن التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر روی سلامت کشور و به گوش دادن به دانشمندان مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که با صدور هشدارهای مکرر در مورد جدیت از شیوع کروناویروس و نیاز به تمدید اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

بیماری است که در چین نشات گرفته است آلوده بیش از 52,100 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده که منجر به بسته شدن توده از کسب و کار و مدارس به عنوان دولت و دولت های محلی کار می کنند به سرعت گسترش آن.

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله Fauci باید گفت که اجتماعی فاصله مورد نیاز می تواند مورد نیاز برای هفته هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته شروع به شناور ایده بازگشایی کسب و کار گفت: این حرکت می تواند لزوما برای جلوگیری از شدت مخرب اقتصاد است.

بایدن panned هر گونه تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است که در معرض خطر بیشتر افزایش شیوع ویروس.

“نگاه اگر شما می خواهید برای خراب کردن اقتصاد برای مدت طولانی اجازه دهید پیش بروید ببینید این چیزی که در ادامه با آن پشت سر هم دوباره,” او گفت:. “ما حتی مسطح منحنی. آن را خسته کننده به شنیدن این رئیس جمهور صحبت می کنند. او باید متوقف صحبت کردن. اجازه دهید کارشناسان صحبت می کنند.”

تبلیغات

او در ادامه گفت که بحران کنونی فراتر از سیاست است که ایالات متحده قادر خواهد بود برای رسیدگی به هزینه های اقتصادی بعد. او همچنین با اشاره به کنگره کار به تصویب یک بسته محرک اقتصادی به ارائه پشتیبانی برای کارگران نهفته شیوع بیماری به عنوان یک گام مثبت.

“این در مورد ما چگونه یدکی این کشور از یک فاجعه بالقوه می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه که بسته کردن اقتصاد می تواند “نابود کردن” ایالات متحده و گفت که او می خواهم به آن را “مشتاق به عید پاک.”

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه بعد که روز Fauci گفت که جدول زمانی برای لغو محدودیت در کسب و کار و تجمع توده بود “بسیار انعطاف پذیر است.”

او گفت: لغو محدودیت نمی خواهد حس را در منطقه ای مانند شهر نیویورک که به عنوان کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و اشاره کرد که هفته آینده خواهد بود بسیار مهم برای مقامات بهداشت عمومی به درک کنند که چگونه گسترده از گسترش این ویروس در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر