بایدن بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenObama جورج کلونی به برگزاری مجازی جمع آوری کمک برای بایدن روز سه شنبه Tlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال آن را در سال 1980 در معکوس بیشتر در روز سه شنبه متهم به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر‘s کمپین fearmongering در تلاش برای تجدید نظر به رای دهندگان نوسان در سرب تا انتخابات ریاست جمهوری.

بایدن پاره به تبلیغات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی منتشر شده این ادعا که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک موضع رئیس جمهور می گوید منجر به افزایش جرم و جنایت و دیگر صبر کنید زمانی که کسی صفحة 911.

بایدن است نه تایید و حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و مبارزات انتخاباتی خود گفته است او از بودجه های بیشتر برای جامعه مبتنی بر برنامه های پلیس.

تبلیغات

“شما دیدن برخی از تبلیغات. شما ببینید شهرستانها سوزاندن, ‘911 تماس بگیرید.’ آنها من تصویر در پس زمینه. ‘اگر آن را به یک, تجاوز به عنف, شماره 1, اگر آن را به هر چیز دیگری آن را به هفت روز است.’ در می آیند. که همه در مورد تلاش به آمده تا با یک, عجیب و غریب, ‘قانون و نظم” 2020 کمپین چیز به تلاش برای ترساندن شیطان از مردم آمریکا” بایدن گفت: در یک مراسم انتخاباتی در ایالت دلاور سه شنبه.

تبلیغات آمده اند در میان تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که فوران بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس است.

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است تهمت و متحدان خود را متمرکز بر مواردی از خشونت و تلاش برای بازیگران معترضان به عنوان خطرناک “آنارشیست” در حالی که متهم بایدن و دیگر دموکرات بودن نرم در جرم و جنایت.

دولت دو برابر شده را در آن نظم و قانون با ارسال پیام فدرال مأموران اجرای قانون به شهرستانها مانند پرتلند سنگ., جرقه انتقاد از لیبرال ها.

بایدن نگهداری می شود که در صورت انتخاب او را با استفاده از اجرای قانون محلی برای پاسخ به اعتراضات.

“من می خواهم با استفاده از پلیس محلی که ما در زمانی که ما در زمانی که وجود داشت شورش و در آنجا [بود] اموال فدرال در خطر است. ما قادر به مراقبت از آن … با استفاده از پلیس محلی” او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که درگیر شدن در فعالیت های جنایی “باید و باید پاسخگو باشند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر