بایدن است باریک و سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا در فاکس نیوز نظرسنجی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل کمپین گزارش: متحده تقسیم بیش از زمانی که برای بازگشایی میان همه گیر نظرسنجی: 62 درصد از 18-34 ساله حمایت ساندرز’ حمایت بایدن سابق ساندرز کمپین دستیار نینا ترنر در همین ایدئولوژی است که مهم تر از مسابقه بایدن VP انتخاب بیشتر است باریک و سرب بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNew مکزیک فرماندار گسترش اقامت در خانه سفارش: “ما در حال آماده به سهولت’ Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل چالش چین و که—اما نه در حالی که این بیماری همه گیر با شدت گرفتن بیشتر در فلوریدا, با توجه به یک نظرسنجی فاکس نیوز.

در این نظرسنجی از ثبت نام رای دهندگان فلوریدا بایدن لبه تهمت 46-43 درصد در یک سر-به-سر matchup که می افتد در این نظرسنجی حاشیه خطا در حالی که 12 درصد گفت که آنها هنوز هم مردد که آنها را برای رای دادن در ماه نوامبر حکایت دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین آگهی در نظرسنجی آمد از رای دهندگان سفید (+18), سفید رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی (+24) و محافظه کاران (+41). این علائم کمتر از شماره او در سال 2016 زمانی که او برنده فلوریدا بیش از هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonEXCLUSIVE: رای دهندگان در نوسان متحده اعتماد فرمانداران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشایی اقتصاد سنجی می یابد بایدن دارای گسترده ای منجر شود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوجرسی: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن سواحل پایه در میان بحران بیشتر توسط فقط یک نقطه است.

تبلیغات

در ضمن بایدن سرآمد زنان رای دهندگان در دولت آفتاب, برگزاری 12-نقطه سرب بیش از رئيس جمهور. او همچنین به خوبی با هیسپانیک (+18) و مستقل (+11) رای بدهند. نسبتا کلینتون در سال 2016 برنده زنان و اسپانیایی رای چهار و 27 امتیاز بود اما از دست مستقل در انتخابات پارلمانی وزارت امور خارجه با 4 امتیاز.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن به ثمر رساند 51 درصد تصویب امتیاز در حالی که 47 درصد از بررسی رای دهندگان فلوریدا گفت که آنها مخالفت خود را با عملکرد شغلی.

“اختلاف بین تصویب تعداد و رای گفتن” اوباما ناظر انتخابات Daron شاو که هدایت سنجی با دموکرات کریس اندرسون گفت. “این نشان می دهد برخی ممکن است خوب با چه تهمت را انجام می دهند اما دوست ندارم چگونه او دسته خود را. کسانی که رای دهندگان کاخ سفید خواهد با هدف قرار دادن بیش از شش ماه آینده.”

کالیفرنیا ، ران DeSantisرونالد Dion DeSantisMost فلوریدا نمی خواهند دولت برای بازگشایی و در عین حال با وجود فشار از فرماندار: نظرسنجی تجمع اعتراضی در مقابل فرماندار میشیگان به تماس خود را برای بازگشایی دولت هیل کمپین گزارش: فلوریدا در بازی به عنوان بایدن طول می کشد سرب در نظرسنجی بیشتر بریده عالی کار تصویب از مغلوب ساختن پیشی جستن با 59 درصد از رای دهندگان گفت که آنها تایید شده از کار DeSantis انجام داده است به عنوان والی در حالی که 33 درصد مخالف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>