دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدنجو BidenThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار دموکراتیک ترس افزایش دوباره به عنوان coronavirus هل بایدن به حاشیه ساندرز اتهامات رو به جلو با 2020 پیشنهاد با وجود احتمال طولانی تر روز جمعه گفت او توصیه می کنم که استانداران سراسر کشور موضوع را به طور موقت مستندات در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“در حال حاضر, من می خواهم,” بایدن گفته سی ان ان اندرسون کوپر وقتی پرسید که آیا او می خواهیم فرمانداران در هر کشور پیاده سازی یک مستند برای چند هفته.

“شما نمی دانید که چه کسی باید این ویروس” معاون سابق رئیس جمهور ادامه داد و اشاره کرد که بسیاری از مردم که ممکن است این ویروس می تواند بدون علامت باشد.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDefense صنعتی پایه کارگران تعلق در خانه در طول این بحران بهداشت عمومی مادورو را هل در DOJ اتهامات عنوان شده علیه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نژادپرستانه کابوی خانه رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک بیشتر است تا کنون کاهش یافته است به توصیه یک مستند در سراسر کشور بیش از COVID-19 چیزی کشورهای دیگر مانند ایتالیا انجام داده اند در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایالات متحده در روز جمعه تا به حال بیش از 100,000 تایید موارد coronavirus مدت کوتاهی پس از ایالات متحده نقل مکان کرد و به اولین در جهان به کل تعداد موارد گذشته ایتالیا و چین است.

افزایش نگرانی در چهره تعدادی از فرمانداران سراسر کشور با صدور دستور موقت برای ساکنان به پناهگاه در محل بسته شدن بسیاری از رستوران ها و کافه ها و باز نگه داشتن آن کسب و کار ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, تجهیزات پزشکی و ایستگاه های گاز.

بایدن روز جمعه گفت که او در صحبت با تعدادی از فرمانداران دموکرات از جمله جی Insleeجی رابرت InsleeTrump سوالات نیاز برای 30,000 هواکش در نیویورک بيمارستان تحت فشار قرار دادند به محدود coronavirus موارد افزایش تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – مغلوب ساختن پیشی جستن حزب دموکرات در ایران (شستشو.), گرچن Whitmer (Mich.), تام ولف (Pa.) و جان ادم ادواردز (La.). Whitmer یک شرکت در صندلی بایدن انتخاباتی.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: همچنین نشست با فرمانداران جمهوریخواه را به طور خاص نام آنها.

بایدن استفاده کرده است او در حال حاضر به طور کامل دیجیتال کمپین به counterprogram مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس در این هفته با استفاده از مجازی تلویزیون مصاحبه مطبوعاتی جلسات میزگرد و یک خبرنامه جدید در تلاش برای کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران را با خود توصیه می شود روش.

معاون سابق رئیس جمهور منتشر شد برنامه ریزی برای تقویت اقتصاد در میان همه گیر. بایدن گفت: این طرح سرعت بخشیدن به کمک به کسب و کار است که نذر خود را به نگه دارید کارگران شاغل تسریع در تحویل بیمه بیکاری و فشار بانک ها به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و لاغر در شرکت های بزرگ به دنبال مالیات دهندگان کمک به تاکید “است که آنها نیاز به تعهدات است که کمک خواهد به سمت خود کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im