بایدن می رود پس از Buttigieg Sanders پس از آیووا قفقاز

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر با چکش سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی” بیشتر (I-Vt.) با نام جمعه بعد از دو سال 2020 رقبا به نظر میرسد که رسید پیش از او در آیووا قفقاز دوشنبه شب.

صحبت کردن به یک جمعیت در کندیا N. H. بایدن کار به بازیگران 38 ساله شهردار سابق به عنوان بیش از حد بی تجربه را در معرض خطر قرار دادن او در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشترو ساندرز خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیست ، او استدلال شد خطر ابتلا به پایین-رای دموکرات ها در رقابت است.

“شهردار پیت دوست دارد برای حمله به من به عنوان به خوبی. او یک مرد خوب است. با من تماس بخشی از پیر شکست خورده واشنگتن” بایدن گفت: قبل از لیست کردن موفقیت های بدست آمده در دولت اوباما. معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه پاریس آب و هوا رایحه و ایران.

تبلیغات

“آیا او واقعا گفت: اوباما-بایدن دولت بود شکست ؟ پیت فقط آن را می گویند با صدای بلند.”

Buttigieg رفته پس از بایدن و دیگر چند سال 2020 نامزد نقاشی آنها را به عنوان محصولات جانبی از واشنگتن به عنوان او کار می کند برای صیقل دادن خارجی خود تجدید نظر شود.

اما بایدن سعی کردم به تلنگر اسکریپت و گفت آن را به یک نامزد با تجربه برای پیروزی در ماه نوامبر.

“من معتقدم که این یک ریسک بود فقط مستقیما با شما برای این حزب به معرفی کسی که هرگز برگزار دفتر بالاتر از یک شهردار از 100 ، 000 نفر در ایندیانا گفت:” معاون رئیس جمهور سابق. “او پتانسیل بسیار زیادی است اما من فکر می کنم ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند ما را با هم یک رئیس جمهور است که می تواند متحد کردن و متحد کردن کشور است.”

بایدن در زمان ایدئولوژیک رویه هنگامی که مورد حمله ساندرز گفت: مواضع مترقی خواهد بود بیش از حد مخاطره آمیز در یک چرخه انتخابات است که در آن ایران مشتاق است به پین همه دموکرات ها به عنوان بیش از حد به سمت چپ.

تبلیغات

“ما نیاز به یک نامزد که می تواند کمک به دموکرات ها بالا و پایین بلیط می شود.” “اما اگر سن. ساندرز است که نامزد این حزب و هر حزب دموکرات در امریکا بالا و پایین انتخابات در آبی متحده ایالات قرمز و بنفش متحده در آسان ولسوالی و رقابتی آنهایی که هر حزب دموکرات را به همراه لیبل بهداشت ، ساندرز انتخاب کرده برای خودش.”

“او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک. ما در حال حاضر در حال دیدن چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام این کار با این که” او اضافه شده است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از جان گذشته برای پین سوسیالیستی برچسب … در حزب ما. ما نمی توانیم به او اجازه انجام این کار است.”

بایدن همچنین حملات مکرر در ساندرز “مدیکر برای همه” طرح مراقبت بهداشتی است که از بین بردن بیمه خصوصی و معرفی یک سیستم پرداخت و گفت: هزینه خواهد بود بیش از حد بالا و هیچ موجود برای حمایت از این طرح در واشنگتن است.

“در حال حاضر سن. ساندرز به صحبت در مورد تک پرداخت کننده مدیکر برای تمام سیستم مراقبت های بهداشتی در این کشور به مدت 30 سال. به اعتبار خود او شده است سازگار است. اما او نیست نقل مکان کرد و توپ تک انفرادی اینچ,” او گفت:.

“چگونه آن را خواهید پرداخت می شود؟” بایدن اضافه شده است. “من به شما قول می دهم طبقه متوسط را برای آن پرداخت.”

تبلیغات

نه Buttigieg و نه ساندرز مبارزات بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از تپه.

نظرات آمده است که بایدن با این نسخهها کار برای بازسازی حرکت پس از آیووا قفقاز که نتایج اولیه نشان داد معاون سابق رئیس جمهور در جایگاه چهارم تقریبا 10 امتیاز پشت Buttigieg و ساندرز.

نظرسنجی نشان می دهد که بایدن در حال اجرا در مکان دوم را در نیوهمپشایر که خود را نگه دارید اولیه روز سه شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور بستری او در زمان “فروشي” در آیووا اما نگهداری او در مسابقه برای مسافت های طولانی.

“من قصد دارم برای مبارزه با این نامزدی من قصد دارم به مبارزه برای آن را در اینجا در نیوهمپشایر و در نوادا و سپس در کارولینای جنوبی و فراتر از آن از آنجا که من می دانم که وجود دارد خیلی افتضاح از مردمی وجود دارد که نوشتن این کمپین,” او گفت:. “اما من اخبار را برای آنها: من هیچ جا نمی رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر