بایدن با جمع آوری کمک هریس را افزایش می دهد $3.5 میلیون

جو بایدنجو BidenTexas فرماندار در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ بیشتر‘s انتخابات ریاست جمهوری مطرح 3.5 میلیون دلار در یک جمع آوری کمک به میزبانی مشترک با بهداشت ، کامالا هریسکامالا دوی HarrisJoe بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه را Coronavirus گزارش جدید آمریکا Anne-Marie کشتار می گوید کشور در سراسر جهان در حال تصمیم گیری به ما اعتماد; همه چشم ها در نیویورک به عنوان شهر آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی کامالا هریس: ‘توهین’ رند پل برگزار شد تا ضد مجازات لایحه در روز جورج فلوید تشییع جنازه بیشتر (D-کالیفرنیا.) یک مدعی به معاون سابق رئیس جمهور را در حال اجرا همسر در ماه نوامبر.

سنگین حمل و نقل سوخت بود سهم از 1400 اهداکنندگان سه شنبه افزایش برای یک نامزد ریاست جمهوری است که مانع از برگزاری فرد در حوادث ناشی از کوروناویروس.

روز سه شنبه جمع آوری کمک های مشخص شده دومین را تا کنون در این چرخه برای بایدن که مطرح شده 4 میلیون دلار در یک رویداد در اوایل این ماه.

تبلیغات

مجازی جمع آوری اعانه نشان دهنده برخی از فرصت چند بایدن به نظر می رسد با پتانسیل معاون ریاست جمهوری میدارد در مقابل مخاطبان.

بایدن نهایی برای انتخاب یک همسر در حال اجرا بود و نه مورد بحث در جمع آوری کمک طبق یک گزارش از این رویداد هر چند هریس شناخته شده است تحت بررسی برای این نقش است.

“او کسی است که آیا در یک و یا صحبت کردن به ملت همیشه یک حس چگونه مردم در حال تجربه این جهان و چه نیازهای خود هستند”,” هریس سابق ریاست جمهوری مدعی خودش گفت: بایدن.

بایدن در حال حاضر قول داد برای انتخاب یک زن به عنوان شماره 2 و گفت که او امیدوار است به پرده خود را در حال اجرا همسر توسط Aug. 1 هر چند فشار افزایش یافته است برای او را انتخاب کنید یک زن سیاه و سفید در نور از تظاهرات گسترده در این کشور علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

هریس دوم زن تا کنون انتخاب شده به سنا شده است با مشخصات بالا برای حمایت پلیس اصلاحات پس از کشتن جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. اما او کار گذشته به عنوان دادستان است irked برخی از فعالان پیشرو بایدن در حال حاضر عشق.

“ملت ما این است که وضعیتی وخیم در غم و اندوه و خشم بیش از کشتار وحشیانه جورج فلوید یا سیستمیک نژادپرستی که هنوز آلوده هر بخشی از جامعه ما-به عنوان کامالا می داند که بهتر از هر کسی. در همان زمان ما رو به بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ می شود.”

Hauls مانند یک دست آورد سهشنبه حیاتی خواهد بود بایدن برای رفتن به انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشترکه کمپین انباشته از یک کرگدن جنگ قفسه سینه است که کوتوله معاون سابق رئیس جمهور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>