بایدن DNC مطرح شده حدود 81 میلیون در ماه مه

جو بایدنجو BidenHow پایان مستند صدمه دیده خواهد شد جو بایدن در میان مبارزات انتخاباتی تهمت آماری با بایدن در آرکانزاس: نظرسنجی چرا تهمت ‘ایجاد فضایی بزرگ دوباره’ کمپین تبلیغ رفت وری بیشتر درانتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) مطرح شده حدود 81 میلیون دلار در ماه مه مارک خود را تنها و بهترین ماه از جمع آوری کمک های مالی برای سال 2020 چرخه.

بایدن انتخاباتی و DNC که باید همراه خود را جمع آوری کمک های مردمی تلاش raked در $80.8 میلیون در ماه گذشته. متناوب مالی حمل و نقل نشان می دهد که سیاسی جمع آوری کمک های مالی ممکن است بازگشت پس از رها کردن در زمانی که اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر شده است. که ماه بایدن و DNC مطرح شده حدود 60.5 میلیون.

آخرین آمار و ارقام جمع آوری کمک پیشی بگیرد بایدن و DNC قبلی ماهانه بالا از $79 میلیون دلار در ماه مارس ،

تبلیغات

اما ممکن است جمع آوری کمک های مردمی شماره همچنین نشان دادن تاثیر بایدن پیروزی صندوق مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته تنظیم بین بایدن کمپین و DNC. که مشارکت اعلام شد در اواخر ماه آوریل است.

این بایدن کمپین گفت که نیمی از کسانی که در مه جدید بود اهدا کنندگان. متوسط آنلاین کمک مالی به مبارزات انتخاباتی ماه گذشته 30 دلار.

آخرین جمع آوری کمک های حمل و نقل می آید همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن با پیشتازی بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRon پرلمن مت Gaetz به عقب و جلو در توییتر نیویورک تایمز و پنبه op-ed: نظر یا خط ؟ رابرت گیتس می پیوندد تماس برای پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران به تغییر نام بیشتر درهر دو سطح ملی و کلیدی را در میدان نبرد متحده است. یکی CNN ملی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد معاون سابق رئیس جمهور پیشرو با 14 امتیاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) هنوز خود را اعلام کرد جمع آوری کمک های مردمی شماره ممکن است هر چند آنها را به فایل گزارش های مالی خود را با کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) در ماه ژوئن 20.

در مارس تهمت و RNC مطرح $61.7 میلیون دلار به دقت ضرب و شتم بایدن و DNC برای ماه. اما آنها نیز به پایان رسید مارس با پول نقد در دست مزیت گزارش بیش از $255 در بانک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>