معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار دموکراتیک ترس افزایش دوباره به عنوان coronavirus هل بایدن به حاشیه ساندرز اتهامات رو به جلو با 2020 پیشنهاد با وجود احتمال طولانی تر در روز جمعه در دفاع از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) و پس از او آمد و تحت پژمرده انتقاد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDefense صنعتی پایه کارگران تعلق در خانه در طول این بحران بهداشت عمومی مادورو را هل در DOJ اتهامات تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نژادپرستانه کابوی خانه رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک بیشتر.

“رو خطرناک کناره گیری از رهبری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول این همه گیر فرماندار گرچن Whitmer شده است محکم جنگنده برای میشیگان خانواده” بایدن گفت: در بیانیه منتشر شده از انتخابات ریاست جمهوری است.

این بیانیه می آید در میان یک هفته طولانی دشمنی بین Whitmer و مغلوب ساختن پیشی جستن با فرماندار عمومی درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه کمک به دولت برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی در میان شیوع کروناویروس.

تبلیغات

Whitmer دارای چکش چیزی که او گفته بود آهسته پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدای COVID-19 شیوع. او همچنین ادعا کرد در مصاحبه ای با رسانه های محلی خروجی جمعه که فروشندگان است که طرف قرارداد با دولت هستند که گفت: “نه به ارسال به مسائل میشیگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده و این هفته در یک فاکس نیوز مصاحبه نشان می دهد که Whitmer بود یکی گرفتن کافی نیست عمل است.

“او نه پله. من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است. اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است. او نمی توانید آن را انجام,” او گفت:.

بایدن را به عقب رانده و گفت Whitmer گرفته شده اقدام سریع برای به دست آوردن ابزار مهم برای محافظت از مردم از ویروس اما آن کمک بیشتری مورد نیاز است از فدرال منابع.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از فرماندار Whitmer — مسائل سرعت جزئیات موضوع و مردم مهم نیست,” او گفت:. “او امن بیش از 10 میلیون N95 ماسک بیش از 4 میلیون دستکش, هزار گالن ضد عفونی کننده دست و بحرانی تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

تبلیغات

“اما این کافی نیست — متحده مانند میشیگان نیاز به کمک بیشتر از این دولت,” او اضافه شده است. “به جای ارائه, ارزان, عکس, فاکس نیوز, از آن زمان برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه میشیگان و کشورهای دیگر بیشتر هواکش ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی و کیت های آزمایش.”

Whitmer ارائه بایدن با مهم حمایت جلوتر از انواع پستانداران گوشتخوار دله دولتی ابتدایی هفته گذشته که معاون سابق رئیس جمهور در نهایت برنده دو رقمی.

این فرماندار میشیگان نیز مطرح شده به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای بایدن که در حال حاضر قول داد برای انتخاب یک زن به عنوان شماره 2 است و به دنبال افزایش درخواست تجدید نظر خود را در بحرانی زنگ کمربند نوسان متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de