بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJane فوندا تایید ساندرز سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده’ بیشتر‘s انتخابات ریاست جمهوری در حال راه اندازی بزرگترین آگهی خرید و از سال 2020 چرخه رها کردن یک مبلغ 12 میلیون حمله رعد اسا در کلید متحده که خود را نگه دارد مقدماتی در مارس 10 و 17.

دو, تبلیغات, اولین گزارش آسوشیتد پرس و تایید توسط چند بایدن مقامات برجسته خواهد شد در سیستم عامل های دیجیتال و تلویزیون های بازار در سراسر میشیگان میسوری و می سی سی پی که برگزاری مقدماتی در مارس 10, و, فلوریدا, ایلینوی و اوهایو که در آن رای دهندگان به پای صندوق های رای در 17 مارس است. معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد و به نظر می رسد در تمام شش متحده در فرد قبل از مارس 17 به جین به بالا پشتیبانی می کند.

“همیشه” یکی از دو آگهی جدید غرب در سن. برنی ساندرزسناتور SandersJane فوندا تایید ساندرز ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب کمترین انسولین کلاه قیمت در کشور در یک ماه Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده’ بیشتر‘s (I-Vt.) انتقاد از بایدن رکورد در امنیت اجتماعی گفت: معاون سابق رئیس جمهور همواره در دفاع از برنامه و منفی حملات تنها به تقویت جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump به جایزه مدال آزادی برای گلف بازان عوايد و گری بازیکن سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای می یابد نظرسنجی هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خود محور” بیشتر آمده نوامبر.

تبلیغات

“PolitiFact به نام ساندرز کمپین حملات ‘نادرست است.’ جو بایدن همواره یک حامی قوی از امنیت اجتماعی است. بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده می گوید:” یک مرد راوی. “تبلیغات منفی کمک خواهد کرد که تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن زمان ما به حزب ما با هم.”

اولین تبلیغ می آید در پاسخ به ramped تا حملات از ساندرز زیر بایدن را نزدیک به 30 نقطه زمین لغزش در کارولینای جنوبی اولیه و تعجب پیروزی در 10 از 14 سه شنبه متحده است. ساندرز متمرکز کرده است مقدار زیادی از آتش در بایدن گذشته حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) و ضبط امنیت اجتماعی دو موضوع او امیدوار است که کمک خواهد کرد که دندانه بایدن حمایت در میان سفید و یقه آبی رای دهندگان.

بایدن هشدار داده است که اصلی نبرد است که محدود به فقط او و ساندرز می تواند به نوبه خود منفی اصرار ورمونت مجلس برای جلوگیری از “قتل عام.”

“آنچه که ما می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد این است که اجازه دهید این اولیه تبدیل به منفی bloodbath,” بایدن گفت: در مریلند جمع آوری کمک های جمعه. “اما برنی در حال رفتن به پرتاب او به حداقل پرتاب ماشین ظرفشویی در من است.”

تبلیغات

“خدمات” دومین جدید لکه بر بایدن زمان به عنوان رئیس جمهور اوباما معاون رئیس جمهور و ویژگی های اوباما در تماس تلفنی با “بهترین معاون رئيس جمهور ما تا کنون دیده اند” در طول اعطای مدال آزادی ریاست جمهوری.

اوباما باقی مانده است به طور گسترده ای محبوب در سراسر حزب دموکرات — یک نقطه ثابت کرد که ساندرز نیز منتشر شد تبلیغات این برنامه شامل او و رئیس جمهور سابق.

آگهی جدید حمله رعد اسا می آید در یک بحرانی کشش اولیه مسابقه بایدن با امید به گسترش آنچه که انتظار می رود به یک باریک نماینده رهبری پس از تمام سوپر سهشنبه آرا در حال شمارش و ساندرز مشتاق به زمین پس از معاون سابق رئیس جمهور را به طور غیر منتظره ای قوی نشان میدهد.

میشیگان, می سی سی پی و میسوری سه مارس 10 متحده هدف بایدن اختصاص خواهد یک ترکیب 229 متعهد نمایندگان در حالی که فلوریدا و ایلینوی و اوهایو را با هم تقسیم کردن عظیم 510 نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>