رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی این یادداشت: سیاسی جهانی هایش با کروناویروس shutdown تپه انتخاباتی گزارش: North Carolina ظهور به عنوان کلید میدان نبرد برای کنترل سنا بیشترپیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال تنظیم یک تماس در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که بایدن کمپین گفت.

“تیم ما در تماس خواهد بود و ما ترتیب یک تماس” کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: در بیانیه ای به سی ان ان جمعه شب.

توسعه به دنبال تهمت نظرات که او را “کاملا” یک تماس از بایدن به بحث در مورد پاسخ به شیوع بیماری است.

تبلیغات

“آه کاملا. من دوست دارم به صحبت می کنند به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus جلسه.

“من همیشه او را در بر داشت به یک مرد خوب,” او اضافه شده است.

Bedingfield گفت: در روز قبل از آن که بایدن به حال ارائه شده به تماس مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد چگونه به بهترین مقابله با این بیماری همه گیر.

بایدن هنوز هم چهره های بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersDemocratic سناتوران در خطوط هوایی داخلی به موضوع بازپرداخت نقدی برای مسافران ساندرز هنوز هم می بیند ” راه باریک به دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مستاجران نماینده گان به تصویب اجاره انجماد بیشتر (I-Vt.) در انتخابات اولیه اما او توجهی سرب بیش از ساندرز پس از چند برنده از کارولینای جنوبی اولیه در پایان ماه فوریه.

هر دو نامزد باید به حال به سوئیچ مجازی کمپین حوادث در میان همه گیر و قرار داده شده اند بیشتر از تمرکز بر بهداشت عمومی از بحران در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im